Бармалеина• 20 июля 2014
Дівчата підскажіть приватний будинок з хорошими умовами для відпочинку в Одессі
Можливо вже хтось приїхав з відпочинку, цікавить приватні будинки,тобто де сам собі господар і немає сусідів для відпочинку 4 дорослих та 3 дітей віком 2-5р. Цікавить Одесса та всі курортні зони навколо. Буду вдячна за відповідь!
Тихомандражная• 20 июля 2014
я приїхала з Ілічівська, таксі з вокзалу до місця відпочинку 140 грн.місце називається ’Дача у моря’, знайдіть їх сайт, до моря 1 хв,хороші безкоштовні і чисті пляжі, дужечистий готель, можна замовити харчування( смачно,багатоне дорого), можна готувати самому, є розваги для дітей, взагалі, це сімейнийготель.Всім рекомендую!