дамаБезСобачки• 20 июля 2014
За 7 років разом чоловік перший раз поїхав за кордон-як пережити цей період.
Так важко зараз..чоловік поїхав в Австралію,приїде аж на новий рік,мені так важко сьогодні,прощались з ним зранку,плакали як діти маленькі,малий ходить питає де татко,спати щойно лягав то плакав дуже сильно...Я цілий день хожу ,їсти не хочеться,нічого не хочеться,щось не хватає...ми просто ніколи не розлучались постійно разом,незнайю дуже важко..сьогодні зранку поїхав я цілий день не могла собі місця знайти (
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ длядамаБезСобачки
от і він каже чого ти така сумна,що з голосом ,мені важко від того що тобі важко
, когда ввам тяжело , ему тоже , поверте , это я говорю с собственного опыта, просто у нас уже была разлука тоже на год , он приехал в марте , и вот опять уехал в июне
дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляТамбовский мел
ого,це так довго. коли він телефонує я стараюсь говорити що все добре ,веселим голосом щоб не переживав
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ дляandiva
у нас на то время деток не было,а как встретились когда вернулась,то через 9 мес родила,такая бурная встреча была)))

дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляandiva
ух...це таки так)Я буду чекати свого коханого чоловіка,буду думками з ним
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ длядамаБезСобачки
, так что , поверте , Вам не так долго осталось ждать , некоторые ждут и подольше....
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ дляandiva
у нас и встреча бурная была , за этих 3 месяца , что он был в отпуске , я еще и выкидиш пережила
дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляТамбовский мел
я вірю,але перший день це каторга...
Він мене просто дуже сильно кохає,він в мене перший чоловік,виховувалась строго,тому зустріла і вийшло так що одружились живемо в щасливій сім´ї ,мріємо про донечку
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ дляandiva
это он специально что б больше не уезжала)))
прикольно
дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляТамбовский мел
я собі можу уявити секс після довгої розлуки
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ длядамаБезСобачки
да было было ...
дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляandiva
Донечка гарантована
я теж так думаю що постарається він вже точно
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ дляandiva
Донечка гарантована
и я хочу дочку , сынок уже есть
, думала , за эти 3 месяца получится , но наверное из-за нервов и переживаний , ... все так печально случилось

Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ длядамаБезСобачки
дело было вечером
дааааа , и не только вечером , а и утром и о обед , и в машине ,.....
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ дляandiva
Не переживайте будет все хорошо,все еще впереди
спасибо , очень надеюсь на хорошее
дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляТамбовский мел
це звісно капєц
Бентливуман• 20 июля 2014
Я тоже так уехала на полгода от мужа по делам. Первые несколько дней сходила с ума, но время пролетело, через неделю уже обратно.
дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляБентливуман
я надіюсь що мені теж час злетить=)
дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляТамбовский мел
Так что прорвемся мы с Вами и будем ждать девочку
це буде самим найбільшим подарунком в моєму житті
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ длядамаБезСобачки
ну вот , теперь нам есть к чему стремится!!!!!!!!!!!!!!!!
дамаБезСобачки
• 20 июля 2014
Ответ дляТамбовский мел
Ви праві,дітки-це сенс нашого життя без них все було би сірим
Тамбовский мел• 20 июля 2014
Ответ длядамаБезСобачки
так что ждемс...