Я не Тролль• 22 июля 2014
с какими болезнями не берут в армию
Вся такая растыкая• 22 июля 2014
Ответ дляНе буду
Вроде бы еще нет.Не будут брать женщин у которых дети до 16 лет.
Медсестры военно обязанные
И не важно сколько детей и какой их возраст.
Жена брата моего мужа медсестра
Их давно переписали и даже учения проводили
А у нее ребенку7 лет
Жена брата моего мужа медсестра
А у нее ребенку7 лет
Не буду• 22 июля 2014
Кого не призовут
Призыву не подлежат во время мобилизации военнослужащие, забронированные органами государственной власти на период мобилизации; признанные временно непригодными для военной службы по состоянию здоровья на срок до шести месяцев; мужчины, на содержании которых находятся пятеро и более детей до 16 лет; женщины, на содержании которых находятся дети до 16 лет; занятые постоянным уходом за каким-либо лицом, если больше никто не может обеспечить уход; народные депутаты и депутаты Верховной Рады Автономной Республики Крым. Военнообязанные могут быть засчитаны в военный резерв Вооруженных Сил и других военных формирований и в добровольном порядке.
Вся такая растыкая• 22 июля 2014
Ответ дляЯ не Тролль
а как же права человека на выбор
На выбор чего.
Встать на защиту родины
Или сидеть в тепле
Пока другие гибнут.
Ну и народ у нас.
А вот когда детские задержали
Кричат громче всех
Денег дайте.
Встать на защиту родины
Или сидеть в тепле
Пока другие гибнут.
Ну и народ у нас.
А вот когда детские задержали
Кричат громче всех
Денег дайте.
АгатаХристя• 22 июля 2014
-при дихромазії ) кольоронесприйняття певного виду;
- обмеження полів зору більше 20градусів на одному оці;
-активний прогресуючий туберкульоз із виділенням бактерій ;
-лепра;
-СНІД ( ВІЛ, до речі- обмежено придатні);
-злоякісні новоутворення;
-Хвороби ендокринної системи ( цукровий діабет, токсичний зоб, гіпотеріз,хвороби гіпофізу, наднирників), при умові значних порушень функцій;
-швидко прогресуючі хвороби крові із стійким порушенням функцій та повільно прогресуючі ( індивідуально);
-виражені стійкі психічні порушення;
- шизофренія, параноя;
- реактивні психози при різко виражених стійких проявах;
- різко виражені розлади особистості;
-хронічний алкоголізм, нарокманія, токсикоманія при різко виражених психічних порушеннях;
- розумова відсталість;
-наслідки інфекційних та паразитарних хвороб нервової системи ( пліомієліт, менінгіт,енцефаліт, мієліт, тромбофлебіт) із значними порушеннями функцій чи різко прогресуючі;
- спадкові дегенеративні хвороби нервової системи ( Паркінсона, ДЦП, роз0сіяний склероз,хвроби спинного мозку, епілепсія...) із значним порушенням функцій;
- Хвороби периферичної нервової системи та нервовом´язові порушення із стійким порушенням;
-порушення функцій повік, які перешкоджають зору;
-хвороби склери, рогівки, кришталика, різко виражені, які перещкоджають нормальному зору;
-відшарування і рзриви сітківки;
-глаукома;
- параліч очних мя зів;
- короткозорість чи далекозорість більше 12 діоптрій, астигматизм більше 6 діоптрій;
- гострота зору обох очей нижче 0,2 або сліпота одного ока при гостроті другого менше 0,3, гострота зору однго ока менше 0,1;
-стійкі порушення вестибулярного апарату ;
- повна глухота чи глухонімота;
-хвороби серця 3 ступеню;
-гіпертонія 3 стадії;
-судинні порушення головного і спинного мозку із стійким порушенням ( аневризми, інфаркти,ішемії);
-хвороби артерій, лімфи і вен із стійким порушенням;
- хвороби та пошкодження гортані і шийного відділу трахеї із стійким порушенням;
-неспецифічні захорювання легень та плеври із стійким порушенням;
- тяжка форма бронхіальної астми;
-щелепно-лицьові аномалії із порушенням дихальної, мовленєвої, ковтальної функції;
- виразкова хвороба шлунку і 12 перстної кишки із значним порушенням;
-хвороби шлункво-кишкового тракту із значним стійким порушенням функцій( Крона, цирози і ще ряд ін.);
-хвороби стравоходу із знач. поруш.
-хронічні захворювання нирок із значним стійким порушенням;
-хвороби статтевих органів із значним порушенням функцій ;
- хрончна екзема,яка не піддіається лікуванню, атопічний дерматит із порушенням шкірного покриву;
- хвороби сполучної тканини із знач. поруш. ( хвороби Бехтєрєва, Рейтера,Вегенера...);
-ураження кісток із значним порушенням функцій;
- спондельоз, деформації хребта;
-відсутність або дефекти кисті-пальців рук із знач. поруш;
-відсутність кінцівки;
- переломи черепа із знаходженням стороннього тіла;
-травми нервів спиннго мозку;
-лепра;
-злоякісні новоутворення;
-виражені стійкі психічні порушення;
- шизофренія, параноя;
- різко виражені розлади особистості;
- розумова відсталість;
-відшарування і рзриви сітківки;
-глаукома;
- параліч очних мя зів;
- повна глухота чи глухонімота;
-хвороби серця 3 ступеню;
-гіпертонія 3 стадії;
- тяжка форма бронхіальної астми;
-хвороби стравоходу із знач. поруш.
- спондельоз, деформації хребта;
-відсутність кінцівки;
-травми нервів спиннго мозку;
Стрекозей• 23 июля 2014
А если муж видит нормально только на расстоянии 10-15 см от глаз, дальше не видит, носит линзы. Это какое у него зрение, с таким берут?