Скорая помощь• 27 июля 2014
Мами першокласників допоможіть Шукаю сорочку на худеньку дівчинку.
Підкажіть будь-ласка якого бренду можна підібрати сорочку на довгий і короткий рукав, щоб не була дуже широка, оскільки дівчинка худенька (21,5 кг.) і висока (128 см.). Ніяк не можу щось знайти щось.
Скорая помощь
• 27 июля 2014
Ответ дляmamocka
Посмотрите у меня производство харьков
Переглянула, в вас блузки, а я шукаю щось строгіше типу сорочки без рюш.