Басноплетка• 03 августа 2014

Річниця весілля

Дівчата, а як вас вітають ваші чоловіки з річницею весілля?
Ми разом чотири роки. На перший рік поїхали в Турцію, була моя ініціатива, а взяла кредит в банку, його потім два роки сама гасила, купила путівки, все сама оплатила, цілу відпустку клював мене що я його поставила в незручне становище, йому не приємно приймати такі подарунки, хоча сам ніякої ініціативи і не планував виявляти, проте відпусткою насолоджуався по повній. На другий рік були запрошені на хрестини дитини знайомих, то якось цей день непомітно пройшов. Я вечером кажу що сьогодні річниця, міг би і якогось гладіолуса подарить, то почула у відповвідь що це не тільки моє свято,а і його теж, то і він , мовляв, на квіти заслуговує. На третю річницю я накрила сніданок, купила квіти щоб стіл прикрасити, то ще получила пілюлєй що гроші потратила.... А ось сьогодні четверта річниця, сижу мишкою щоб скандал не провокуати і так мені обідно....
Ход конём• 03 августа 2014
у вас більше проблем в житті нема чи справ якитхось корисних? річниця - не така вже й важлива річ) ми в цьому році 15 років будемо відмічати як і кожен рік - у день річниці поцілуємо один одного і скажемо ’з річницею! огого скільки ми вже разом’) і все) не видумуйте собі проблеми

Самохвалова• 03 августа 2014
Для меня наши годовщины-это серьезное событие,всегда её помню и хочется как-то неординарно отметить...А мой муж может и не вспомнить(( Раньше дарила ему презентики в этот день,а он мне нет((Потом решили в этот день с детьми ездить в интересные кафешки посидеть...
В прошлом году выбрались,посидели...,хорошо так посидели...,в итоге муж вывалил кучу денег,домой ехал злой и на всех бухтел,вот вам и отметили годовщину
Поэтому встает вопрос:а надо ли всё это,чтоб портить мужу настроение?!
К слову:сейчас намечается 23-я годовщина нашей семьи,уже стаж,то и думаю:как бы провести,чтоб настроение не было испорчено ни у кого?!
Самохвалова• 03 августа 2014
Ответ дляХод конём
Наверное и мы сделаем так же
Челюскина• 03 августа 2014
уже 4 года. никак
КоролеВешна• 03 августа 2014
У нас в этом году 10 лет. муж подарил крутой телефон, а я ему видеорегистратор.
Ниф_ниф• 03 августа 2014
Я вважаю, що відзначати потрібно. І що такі сімейні свята важливіші за свята Клари Цеткін і т.п. Інша справа, що потрібно виходити з бюджету. Не обов’язково брати кредити і витрачати шалені гроші на банальне набивання черева в ресторані. Скільки бюджетних красот і розваг є в Україні - провести день в аквапарку, сплавитися по гірській річці, стрибнути разом з парашута, зробити в цей день сімейну фотосесію. Та ідей море. Просто чи підтримає їх чоловік - це інше питання. Не ображайтесь, авторе, але мені здається, що Вашому чоловіку будь-яка ідея не сподобається((((
Самохвалова• 03 августа 2014
Ответ дляНиф_ниф
Так ото ж=((
Моему из-за суеты будней и занятости одна мечта-нырнуть с головой в море и охладиться или упасть щекой на подушку и вырубиться,но у него и возраст,уже 44
Оченьценная• 03 августа 2014
А ми кожного року намагаємося хоч кось відзначити річницю весілля і день нашого знайомства. Друге свято навіть більш значиме для нас, бо весілля було несуразне, і чоловік не любить про нього згадувати. Виходимо з ситуації в міру своїх можливостей. Чоловік завжди дарує квіти, іноді подарунок, якщо є можливість. Я дарую парфуми, раз зробила фотоколаж з нашими фотками і оформила його в рамку на згадку, романтичний вечір. Мені найбільше запам’ятався день знайомства, коли я зробила сюрприз у вигляді квитків у театр (вистава теж була на тему кохання і стосунків чоловіка та жінки)а потім вечір продовжили вдома з пляшечкою Бейліз та солодощами у ліжку :)
Скоро знову 19 річниця весілля. Думаю, як краще відсвяткувати на мінімум коштів:)
Але знову ж таки, бажання має бути взаємним, тоді і свято вдасться.
Lynx_1992• 03 августа 2014
Автор, а ви спробуйте влаштувати вечерю з його улюблених страв, спланувати вечір так, як ви знаєте що йому сподобається (це вам видніше), скажіть тост про те хороше, що у вас було і про те, наскільки він важливий для вас, тільки так, щоб це було щиро і від душі. Не дорікайте за те, що він не підготувався. Тоді і приводу для негативу не буде, а він буде вдячний, і швидше за все захоче теж зробити для вас щось приємне. А там, наступного року можна і натякнути за тиждень до свята, я думаю, він захоче реабілітуватися. Звичайно, хотілось би, щоб сам проявляв ініціативу, але такі вже з них романтики...