ЯяяКакаджамбо• 11 августа 2014
У мене 30 років
Доброго вечора , дівчата! Так мені обідно сьогодні 11 серпня у мене 30 років, а чоловік здурів попросив , щоб мій брат купив пози великий букет , я вже спала, а чоловік спустився забрав квіти приніс охапак з роз , розбудив.... Я так не хотіла , хотіла фотографа , відсвяткувати з друзями в ресторані і сфотогруватись з тими розами , вже посварилися , ні один ні другий абсолютно нічого не розуміє, ну як так?
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляСмурфетта
Капец, в нет сидеть вы не мешаете......и от злости по клаве стукать.....
В туалете сфоткайте, нам какая разница, хоть посчитаем сколько.....надеюсь не 30 ....
сижу з iphone , лінь за iPad вставати по клавіатурі не клацаю
Аноним Советчик• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
не потрібно було мене так вітати
автор, ви знущаєтесь??? це найпрекрасніший момент, коли він вам дарує квіти, не думаючи про постановку вашої party!!! А вам треба щастя на публіку, це ж не бідні 90-ті, коли всі фоткались з нещасними букетиками біля кожного крісла в кафешках...
Ви не розумієте, що потрібно цінувати, а образити мужика легко. чи ви не знаєте, які вони вразливі, що їх постійно треба хвалити???
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляПочемучка
А якщо наступного разу проігнорує Ваше ДР? Навіщо ображати людину, яка хотіла зробити приємно? Якісь незрозумілі вибрики.
краще б проігнорував
Дадосвидания• 11 августа 2014
Автор, с днём рождения!!!!!
Не делайте из мухи слона!!! У вас проблем нет, так вы себе нашли??? Ложитесь спать, себе ДР испортили, ещё и с мужа дурочка сделали.
Айболитная• 11 августа 2014
Ответ дляMарта
С Днём рождения! Цените мужа, иначе в следующий раз он вообще не захочет делать сюрпризы, а подарки должны быть для Вас, а не для показухи. Мне тоже скоро будет 30,дата не очень радует, может проблема в этом.
Раньше думала что 30-старость Слава Богу показалось
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляРостки жимолости
автор) Вы уж извините, мне б Ваши проблемы) мне вот 35 было, и муж хрен поздравил. А Вам и цветы ночью, с которыми можете хоть неделю фоткаться. И ресторан в субботу. Живите и радуйтесь!) кстати С Днем рождения!)
поганий чоловік , потрібно виховувати , тоді все буде дарувати
yanina2307• 11 августа 2014
Ответ дляАноним Советчик
бідні ті мужики... хотів першим серед ночі привітати свою кохану! Яка різниця, як він організував вам цей букет і через кого? головне - результат!
Айболитная• 11 августа 2014
Ответ дляАноним Советчик
Наступного року вже купить вазон,щоб точно до суботи витримав
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляНуПогоди!
так у вас сегодня день рождение.или выхотели бы что бы вас муж чмокнул в щечку отвернулся ж....и спать до субботы?
да я так хотіла
Я такое• 11 августа 2014
Я не знаю))) чого сваритися друзі надарують))) тут у дівчат а ні чоловіка а ні квітів бува нема, то ви дивітся )))) швидко миритися!!!!
Бегущаяпо• 11 августа 2014
Ответ дляУмничка-помощничка
Вы хотите сделать из мужа тряпку?
Да по-ходу уже сделала своей дрессировкой )))
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляУмничка-помощничка
Вы хотите сделать из мужа тряпку?
чому
Чебураха с перцем• 11 августа 2014
Ответ дляАйболитная
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляБегущаяпо
Отож ) И почему неблагодарным бабам хорошие мужики попадаются (
звідки Ви особисто знаєте чи я неблагодарна , і взагалі я хороша
Умничка-помощничка• 11 августа 2014
Автор,Вы странная на всю голову.
Подкормите цветы, чтоб дольше простояли и ложитесь спать.
Бегущаяпо• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так вы посты свои перечитайте ) А вообще автор идите спать, честное слово, такое пишите, что даже поздравлять вас не хочется (
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляБегущаяпо
вчіться
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляУмничка-помощничка
Автор,Вы странная на всю голову.
як їх підкормити?
Бегущаяпо• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
вчіться
не по адресу, учиться вести себя надо ВАМ!
НуПогоди!• 11 августа 2014
Ответ дляХвець-тець
Мені шкода вашого чоловіка...
я думаю с такою женою его кто нибудь скоро пожалеет!!!
. и потом у нас появится новая темка ’мой муж ушел к любовнице.почему?’
Смурфетта• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А я думаю кто такой необразованный с ошибками пишет - а это айфон оказывается
У меня китаец хоть без ошибок пишет ......
Я такое• 11 августа 2014
Ой пані, довиховуєтє)))) кохайте чоловіка свого, бо таки є за шо, терпить таку капризулю))))
- отаку
ПочтальЁнша• 11 августа 2014
Автор, з днем народження!!!!!!!!!!!!
- це для суботи)
А, взагалі, Вам треба трішки змінити цінності. Адже найбільша цінність- стосунки, в конкретному випадку, з чоловіком. А не фото з квітами ’по замовленню’ в суботу, щоб всі заздрили і була пам’ять) Пам’ять- це спогади про настрій, емоції....А емоції не можуть бути запланованими.... Помиріться з чоловіком і гарно йому подякуйте, він молодчина і дуже Вас любить!
- це для суботи) А, взагалі, Вам треба трішки змінити цінності. Адже найбільша цінність- стосунки, в конкретному випадку, з чоловіком. А не фото з квітами ’по замовленню’ в суботу, щоб всі заздрили і була пам’ять) Пам’ять- це спогади про настрій, емоції....А емоції не можуть бути запланованими.... Помиріться з чоловіком і гарно йому подякуйте, він молодчина і дуже Вас любить!
Смурфетта• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
як їх підкормити?
Аспирина в вазу и спать ложитесь.
Умничка-помощничка• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
як їх підкормити?
Ну, Вы молодец.
Поищите в гугле, может найдёте хороший рецепт,какраз до субботы постоят)))
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляНуПогоди!
не піде мій чоловік нікуди від мене , я це точно знаю , а любовниць мені дуже шкода