ЯяяКакаджамбо• 11 августа 2014
У мене 30 років
Доброго вечора , дівчата! Так мені обідно сьогодні 11 серпня у мене 30 років, а чоловік здурів попросив , щоб мій брат купив пози великий букет , я вже спала, а чоловік спустився забрав квіти приніс охапак з роз , розбудив.... Я так не хотіла , хотіла фотографа , відсвяткувати з друзями в ресторані і сфотогруватись з тими розами , вже посварилися , ні один ні другий абсолютно нічого не розуміє, ну як так?
Аноним Советчик• 11 августа 2014
Ответ дляАйболитная
Наступного року вже купить вазон,щоб точно до суботи витримав
мені здається, що автор живе десь в глибокій провінції, де такі примітивні речі відіграють таку ВАЖЛИВУ роль...
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляПочтальЁнша
Автор, з днем народження!!!!!!!!!!!!
- це для суботи)
А, взагалі, Вам треба трішки змінити цінності. Адже найбільша цінність- стосунки, в конкретному випадку, з чоловіком. А не фото з квітами ’по замовленню’ в суботу, щоб всі заздрили і була пам’ять) Пам’ять- це спогади про настрій, емоції....А емоції не можуть бути запланованими.... Помиріться з чоловіком і гарно йому подякуйте, він молодчина і дуже Вас любить!
- це для суботи) А, взагалі, Вам треба трішки змінити цінності. Адже найбільша цінність- стосунки, в конкретному випадку, з чоловіком. А не фото з квітами ’по замовленню’ в суботу, щоб всі заздрили і була пам’ять) Пам’ять- це спогади про настрій, емоції....А емоції не можуть бути запланованими.... Помиріться з чоловіком і гарно йому подякуйте, він молодчина і дуже Вас любить!
він уже мене пробачив
Ошеламиссимо• 11 августа 2014
Автор, в Днем Рождения!
Всех благ Вам!
Не сердитесь на мужа, он же хотел Вам приятный сюрприз сделать.
А для фотосесии купит Вам другой букет на субботу!
Ну,милая именинница, улыбнитесь и идите мужа цемкните за цветы
Всех благ Вам! Не сердитесь на мужа, он же хотел Вам приятный сюрприз сделать.
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляАноним Советчик
практично в Європі
Умничка-помощничка• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
не піде мій чоловік нікуди від мене , я це точно знаю , а любовниць мені дуже шкода
Не будьте такой самоуверенной, у всех есть своя точка кипения,главное не переусердствуйте с дрессировкой мужа.
Безникая• 11 августа 2014
Ответ дляАноним Советчик
бідні ті мужики... хотів першим серед ночі привітати свою кохану! Яка різниця, як він організував вам цей букет і через кого? головне - результат!
+100000 фотка то не головне! Головне кохання - якщо Ваш чоловік так зробив, то точно кохає. РОМАНТИКА!!!!!!!!!!!

НуПогоди!• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ой не зарекайтесь!
Я такое• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ви сама чарівність))))
Та не дивіться я сама така буваю))
Удачная• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
поганий чоловік , потрібно виховувати , тоді все буде дарувати
Автор,вам надо было собаку заводить, а не мужа. Сбежит он от вас оджнажды,вы его не уважаете, может и любите, как домашнего питомца, но не уважате как мужчину. Где это видано,чтоб нормальным мужчинам диктовали, как и когда жену поздравить,тем более,когда цветы дарить. Будете рыдать еще, но уже другая за ночные букеты обнимать и целовать будет. Тьфу на вас...И правда зря цветы дарил, не заслуживаете.
НуПогоди!• 11 августа 2014
Ответ дляУдачная
+10000000
Умничка-помощничка• 11 августа 2014
Ответ дляУдачная
1000%
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляЯ такое
ви сама чарівність))))
Та не дивіться я сама така буваю))
Ну ось така я , невже це погано?
Наполеон Бонапарт• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
))) к сожалению уверенность от разочарования не спасает!
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляЯ такое
Ой і від мене букетик
може і на мене образитесь
З днем народження!!!
може і на мене образитесь З днем народження!!!
дякую
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляНаполеон Бонапарт
ви напевно були коханкою:)
Аноним Советчик• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
практично в Європі
Європа теж буває різною...
Ростки жимолости• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
в моем случае поздно!) а Вы своего не гнобите!) а то смотрите сколько желающих забрать обиженного!))
Наполеон Бонапарт• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ви напевно були коханкою:)
не угадали ) не была никогда )
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляСмурфетта
А я думаю кто такой необразованный с ошибками пишет - а это айфон оказывается
У меня китаец хоть без ошибок пишет ......
я за вас дуже радію , і за Вашого китайця
Наполеон Бонапарт• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ви напевно були коханкою:)
А вот знакомая моя один в один как вы - все ей не так, все не то - все мужа воспитывала, он ее подарками заваливал, ей все не угодишь. Теперь заваливает вторую жену )))
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляРостки жимолости
я не гноблю , я йому взагалі казала , що ніякі подарунки мені не потрібні
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляНаполеон Бонапарт
десь перегнула палицю, то ще потрібно вміти
Умничка-помощничка• 11 августа 2014
Автор, Вы особо не переживайте, что не сможете в субботу повыпендриватЬся, уверенна,что все гости знают,что Вы за фифа.
ЯяяКакаджамбо
• 11 августа 2014
Ответ дляУмничка-помощничка
звичайно , що знають
Наполеон Бонапарт• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну-ну! Мы уже ВСЕ увидели как вы умеете из-за ничего кипишь подняли, мужу настроение испортили, в иннете обсуждаете. ТЬФУ!
Умничка-помощничка• 11 августа 2014
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А ВЫ знаете как не перегибать палку?
Ой, не зарекайтесь, тоже знаю такую как Вы,допрыгалась, теперь сидит в гордом одиночестве.
Наполеон Бонапарт• 11 августа 2014
Ответ дляУмничка-помощничка
А ВЫ знаете как не перегибать палку?
Походу автор знает все лучше всех нас вместе взятых ) Автор, вы тролль самый настоящий в прямом смысле слова, не в переносном!