Папобус• 13 августа 2014
Порадьте як краще поступити з сорочкою next
Замовила в нексті чоловіку білу сорочку, взяла розмір як завжди. Сорочка приїхала і виявилася тіснуватою. Продати її буде важко, бо в чоловіка і так найменший розмір з розмірної лінійки, ще й крій завужений (skinny fit). Добре б підійшла підлітку, але мені здається що 200-270 грн для підліткової срочки дорогувато (мені обійшлась в 270, ціна сайту 314 грн), боюсь що не продасться. Сама сорочка класна: хороший сучасний крій, 100% бавовна, якісна.
Також сорочку можна повернути в некст- відправити поштою в англію. Але гроші мені повернуть тільки коли сорочка дійде (якщо дійде взагалі), і вартість пересилки звичайно не повернуть.
Як краще поступити:
Результат:
вже голосів:
22 (91.67%)
Виставити на продаж за 200-270 грн
2 (8.33%)
Повернути в некст і чекати компенсації
ПесиКот• 13 августа 2014
скиньте цену до суммы, которую вы бы получили в случае возврата, может так быстро купят
ПесиКот• 13 августа 2014
тут первокласснику натуральные рубашки от 150 гривен, чего про взрослые говорить
Персонаж Аноним• 13 августа 2014
напрасно думаете, что не продастся за 270 - некст хорошие вещи.
Сделайте объявление хорошо- дайте ссылку на сайт, покажите реальную стоимость.
Купят, я уверена.
Папобус
• 13 августа 2014
Ответ дляПесиКот
Дякую! Мабуть Ви праві, ціни дуже виросли, ніяк до них не звикну.
Папобус
• 13 августа 2014
Ответ дляПерсонаж Аноним
Купят, я уверена.
Дякую! Був би більший розмір, я б не сумнівалась. А так з мого досвіду, якщо чоловікові щось замале, його дууууже проблематично продати: не так просто знайти когось ще худішого.
Муроводчица• 13 августа 2014
Створите оголошення - киньте, будь ласка посилання. У мене син високий і дуже худий. Можливо, йому підійде.
Папобус
• 13 августа 2014
Ответ дляВаша прЭлесть
нормальная цена для некста.
ставьте 250 грн
дякую! так і зроблю!
Папобус
• 13 августа 2014
Ответ дляTime Out
написала в приват - дякую!