Просто болталка• 19 августа 2014
дiвчата пiдкажiть .
Дiвчатка пiдкажiть, тiльки не сварiться. Вже пiв року продаю босоножки, але не можу продати можливо краще комусь подарувати як вважаете?
Просто болталка
• 19 августа 2014
Ответ дляКошкинДом
мне не очень,да и уже давно не модно.
Дякую за щиру вiдповiдь!
Ро30BbIu_CJIoHuK• 19 августа 2014
Ответ дляПросто болталка
Та цiна смiшна 45 грн.
Это на любителя, извините. Наверняка, ваш клиент где-то бродит.
Я бы такое точно не одела и даром. Но о вкусах не спорят.
Просто болталка
• 19 августа 2014
Ответ дляКина_не_будет
мені б ваші проблеми....
для вас важливо їх продати?
Та лежать без дiла, а можливо хтось немае . Напевно краще таки подарувати!
Просто болталка
• 19 августа 2014
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Заблудив десь то точно....
Просто болталка
• 19 августа 2014
Ответ дляСкорая помощь
мабуть подаруйте за шоколадку.
тепер це так називаэться.
Дякую, так i зроблю, подумаю тiльки хто з друзiв такий розмip носить.
Inna Dinova• 20 августа 2014
Поміняйте назву оголошення на більш привабливу. Я по собі помітила: як пишеш серйозно, то ніхто й не гляне, а як напишеш трохи дурнувато, типу: ’супер-пупер тапуньки для лапульки’, зразу більше переглядів стає. Як Вам таке: ’Шикарні туфлі до 1 вересня’. А, і ще...напевно Ви дали оголошення українською, та нажаль мало хто гуглить товари не російською.