Ще з цiкавого девочки поделитесь рецептами концервированых баклажан!!! +5 Подскажите проверенный рецепт овощного салата с баклажанами +3 Когда огурцы Верес стали такие невкусные? +19 Відкрила свої баклажани... +13 Акція в Сільпо на консерви, друга за 19 коп +20 Як ви зберігаєте квашену капусту, щоб не псувалася? +15
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Клип Баста и Бумбокс - как из прошлой жизни 2+602 Ну що дівчата, наважилася практично на перший крок помиритися2+402 Сумно і скучно. Брак спілкування. Безнадія і депресія 2+362 Чоловік сказав, що я його не кохаю, бо хочу грошей. Ви бачите зв’язок у фразі?2+362 Я сьогодні стільки плакала… щойно випила гідезепам2+332 Человек в месяц на еду потратил 11 тыщ. Это треш?3+263 Мне 41 и я хочу себе купить Барби 2+232 ещё
Сейчас читают! Хто користується доставкою з сільпо, зайдіть.+141 Я сьогодні стільки плакала… щойно випила гідезепам2+132 Трамп офанарел12+1312 Человек в месяц на еду потратил 11 тыщ. Это треш?3+113 Сумно і скучно. Брак спілкування. Безнадія і депресія 2+112 Знакомая ситуация?+81 Общались бы с человеком? Не пойму норма или2+82