Я_канеша_извиняюсь• 01 сентября 2014

Львів, шукаю не одруженого програміста!Познайомте!Терміново

Сьогодні була подібна темка, я теж хочу!Мені подобається світогляд людей цієї професії.Познайомте!
Бабулька• 01 сентября 2014
Ответ дляtanya_light
да не за чем изобретать велосипед: http://habrahabr.ru/post/138912/ вот под эти описания оба полностью подходят.
и это наиболее безобидные из деформаций...

levuk22042000• 01 сентября 2014
Ужоссс!Я вже 5ть років одружена з програмістом,виховуємо двох дітей!Що Ви там позитивного в світогляді бачите?
В мене всі розмови з чоловіком зводяться до мов програмування,краси і функціоналу сайтів,купи його проектів,і тупих програмістських сайтів.Нічого не читає,нічим іншим не цікавиться.Секс буває рідко,бо по ночах-програмує.
Коротше робот,а не чоловік. Срач в хаті,срач в голові. Їсти любить тільки печеньки і солодощі,і то все-за компом.
Яка там ніжність,яка там ласка,посиленьки чи прогулянки?) Взагалі не знаю,як я так вляпалася. Подруга теж вийшла за програміста,так прожили менше 6ти міс.,і постійно сваряться,розходяться,сходяться,жеруться як пси.Не кидує його лише тому,що в нього ЗП-30 тис.грн.,а вона без роботи,без освіти,і ще й батьки назад додому не приймають.
А я свого не кидаю,бо хоч він і чоловік х...вий,але батько для дітей нормальний,не кричить,не б’є,машинками побавиться,спати покладе (а я мушу казки читати),попу помиє),купить в магазині те,що скажу,і зробить те що скажу(за умови,що я вже верещу).Одним словом-якщо хочете людину,якою треба керувати від А до Я,бо він сам,якщо нічого не скажете,не зробить-то будь ласка)))
А і ще в мене є друг неодружений програміст,24роки,може сидіти за компом по 48год,в той час не реагує ні на що,Ви говорите,виключно сама до себе)До речі,заробляє,в районі 400 баксів,тобто мало як для програміста!
І ще,будь те готові,що Ваш програміст,постійно намагатиметься зробити з Вас програмістку,зі словами ’Вчи!’,’Читай!’,’Шо ти там не розуміє?’,’Там же ж все ясно!’,’Я не знаю як то тобі пояснити!’,’Тобі того не треба!’,’Ти ше знаєш Java?’ і т.д.,а допомоги в навчанні жодної.
levuk22042000• 01 сентября 2014
Ответ дляКрасавица писяная
блин при чём тут профессия, люди разные бывают и среди программистов, мне такие простите говнки попадались, здесь важно воспитание
и вас не смущает, что у кажого второго потенциальный геморой от сидячей работы, ну и эти тонкий руки на месте бицепсов, зашморганная внешность (не у всех конечно!!!), а ещё планшет везде, даже какать ходят только с ним!!!
угу,заросший,не помитий,стригтися не хоче,одяг весь купую я,треба його одяг брудний знайти,попрати,скласти і т.д.,нігті підстригти-потрібно нагадати 5ть разів,смартфон-це вже його частина руки)))а ще німіють пучки пальчиків,від стукання по клавіатурі,і постійно болить спина.В чоловіка подруги-геморой,і це в 25років.
levuk22042000• 01 сентября 2014
блін,пробачте,помилок багато зробила-малі заважають писати)
Черепаха Тортила• 01 сентября 2014
Мы наверно в разных реальностях живем. Мой ходит в зал, следит за собой, приходит вечером ко мне и говорит, что соскучился, хотя работаем в одной фирме. На работе парни всегда в чистом, обсуждают много чего, а сайты или компы уже и не помню когда о таком говорили
автор Я_канеша_извиняюсь • 01 сентября 2014
Ответ дляБабка-ежика
сыночка могу предложить, что-то с девушками не вижу его, шарится с компанией таких-же как сам шалопаев, я уже запереживала ’мы в его годы...’
давайте, скільки років?
Kateka• 01 сентября 2014
Я и не знала что з/п сейчас заменяют словом свитогляд :) Девочки, я честно удивляюсь. Как по профессии можно определить качества человека, его поведение и тп. Бред
tanya_light• 01 сентября 2014
ну это не ко всем относится, если человек занимается делом полгода-год, то вряд ли на него это успело повлиять. Но если люди в это более 10 лет, то запросто. Да и в других профессиях этого полно, если заниматься ими долго и серьезно. Просто погуглите про ’проф.деформиции’.
В защиту своего мужа скажу, что у нас не все так запущенно, как в комменте выше) я тоже приспосабливаюсь и ’деформируюсь’ под него))) и уже научилась приспосабливаться к тем особенностями.

п.с. но искать именно программиста, все равно не одобрямс :)