Из Кукуева я• 04 сентября 2014
Допоможіть з розміром дитячих трусів некст
Хто купував труси некст для дівчат та хлопців - скажіть, можна вірити розмірній сітці? Хочу купити собі і чоловікові.
В мене ОБ 88 і зріст 166, думаю повинен підійти розмір 13-14 років. Але може перестрахуватися і взяти більші? не люблю коли тріщать по швах.
В чоловіка ОБ 94 ОТ 78, зріст 176. Боюсь що в найбільший з хлопчачих розмірів може не влізти... Може краще взяти дорослі (на жаль вони суттєво дорожчі) і не паритися?
Одним словом, поділіться досвідом будь ласка. Дякую!
Пописанная парта• 04 сентября 2014
я бара доченьке 2 раза, оба раза по их размерной сетке, все время были с запасиком небольшим