Кицька мяколапка• 05 сентября 2014

фотокнига за 0,99,хто робив підскажіть!!!!

хочу замовити книгу, я вже зареєструвалась,створила альбом, перетянула фото на майбутню фотокнигу А ЩО ПОТРІБНО НАЖАТИ ПОТІМ? я хочу закинути її в корзину,але мої знання з англійської НІЯКІ,а там стільки варіантів.
підскажіть дівчатка(хто робив книгу Ви платили з ПЕЙ-ПЕЙ,в мене нема там рахунку,не допоможете з оплатою???)
Дякую
Хто не в курсі що за книга,введіть в пошут тут на порадниці ФОТОКНИГА,буде декілька тем, там краще розібратись.
автор Ксьоншкевич • 05 сентября 2014
Ответ дляIRiskA87
а в корзину закидать наверное кнопкой ADD TO CART (она красным цветом выделена)... может я и не права
Після авторизації справа в колонці є me saved designs, натискаєте вибираєте свою книгу, потім add to shopping cart. Зверзу зявляться зелені кнопки, натискаєте proceed to checkout, потім треба ввести свої дані
мені підсказали,ділюсь з Вами

IRiskA87• 05 сентября 2014
Ответ дляКсьоншкевич
а де ви альбом создали? на самом сайті чи на компі на робочом столі?
ооо, розглючило его видимо... да в программе ж все создаю.Уже все ок.
IRiskA87• 05 сентября 2014
Ответ дляКсьоншкевич
мені підсказали,ділюсь з Вами
ок,благодарю.
Ekaterina123• 05 сентября 2014
Ответ дляКсьоншкевич
Ви б не могли мені допомогти,написала Вам в лічку
Конечно. Я Вам ответила. Давайте данные.
GabRiel• 05 сентября 2014
Ответ дляКсьоншкевич
http://www.artscow.com/cart.aspx теж цей самий сайт
потрібно з різних електронок і різний ай-пі адресів, тобто домашній інтернет це один ай-пі адрес, можна на роботі там буде вже інший.Це я так зрозуміла коли цікавилась цим питанням
спасибо, про ай-пи знаю)
у Вас получилось в итоге?
автор Ксьоншкевич • 05 сентября 2014
Ответ дляGabRiel
спасибо, про ай-пи знаю)
у Вас получилось в итоге?
зараз пробую оплатити
автор Ксьоншкевич • 05 сентября 2014
дівчата дякую всім за допомогу і за назойливість. удачі

автор Ксьоншкевич • 05 сентября 2014
маю на увазі вибачте за назойливість
IRiskA87• 05 сентября 2014
Ответ дляGabRiel
спасибо, про ай-пи знаю)
у Вас получилось в итоге?
не знаю каким Интернет-провайдером кто пользуется, но в Укртелекоме после перезагрузки модема меняется ай-пи адрес.