Алгонавт• 07 сентября 2014
Двчатка, зацініть сумку, будь-ласка
Вибираю собі подарунок на ДР, видивилась таку сумку. Як зі сторони, прикольна?
І не можу розібратись з замірами, вона не сильно маленька буде?
забиякина• 07 сентября 2014
это б/у , размер большой будет (больше среднего), конечная цена около 150 долл будет.
Стильная штучка• 07 сентября 2014
Сумка не понравилась. ИМХО. Грубая. Если не знать, на каком сайте она куплена и бренд, то выглядит, как с рынка.
Алгонавт
• 07 сентября 2014
я так собі часи на ебей купила, старт був 20 дол, якщо купить зараз, то 200, я за 27 купила)
Буду караулити, якщо за 35 вдасться викупить, то куплю. звісно що за 185 я її собі зараз не дозволю...
40каградусная• 07 сентября 2014
Дуже дешево виглядає, автор не ображайтесь, не тягне на такі гроші
Ширли-Мырли• 07 сентября 2014
Ответ дляАлгонавт
а як доставка? яка процедура, час очікування, вартість?
Алгонавт
• 07 сентября 2014
Ответ для40каградусная
Може й так, це я надивилась, наразі сподобалась, але треба ще переночувати з мислями про неї)
Я сьогодні в магазині була сумочному, шкіряні сумки від 1400 грн, кожзам від 350, я то не особо привередлива, але глянуть взагалі нема на що...
Алгонавт
• 07 сентября 2014
Ответ дляШирли-Мырли
Замовляла через посередника тут на сайті, я анг.мову не знаю. мені важко наважитись самій замовляти. А дівчинка, ака мені замовила, дуже чемна і порядна попалась. швиденько викупила і за 4 тижні покупка була вже в мене! І продавець порядний попався, гарно запакований годинник був.
Алгонавт
• 07 сентября 2014
Я собі на подарунок хочу!
Ні, не смущає що вона б/у, але ще пошукаю, бо хотілось би фото в різних ракурсах побільше.
Всім дякую за висказані думки!