Талюся• 08 сентября 2014

Вітаю з іменинами !

8 вересня світкують свої іменини ті, хто носить імя Наталія і Адріяна!
Хочу усіх привітати зі святом!
Побажати океану здоровя і любові!
Це найважливіше в житті!

в нас іменників в родині троє
я і мама - Наталії
і синочок Адріянчик

автор Талюся • 08 сентября 2014
Ніжна, м´яка, романтична, загадкова й пристрасна. І в той же час, самостійна. Любить і вміє дивувати. А також фантазувати. Здається, її мила посмішка приховує якусь таємницю ... Наталія! Завжди прекрасна, бажана, кохана й невловима.

Дівчата з ім´ям Наталія (в перекладі з латинської - рідна) домагаються успіху скрізь, де необхідний жіночий такт, обережність і рішучість.

’Осіння’ (народилася восени) Наталія - практична, амбітна і самовпевнена.

’Літня’ Наталія - життєрадісна, енергійна, сексуальна. Занадто активна.

’Весняна’ Наталія - має гарний смак; часто буває задумливою й впертою.

’Зимова’ Наталія - стримана і розумна, у неї добре розвинене чувтво ритму і грація.

Серед знаменитих Наталій:

Співачки: Наталія Валевська, Наташа Корольова, Наталія Могилевська, Наталія Імбрулья, Наташа Іонова (псевдонім - Глюкоза).
Актриси: Наталія Доля, Наталія Сумська, Наталі Портман.
Моделі: Наталія Водянова.

http://lady.tochka.net/ua/7362-natalii-vsego-mira-...
EV-angel• 08 сентября 2014
Спасибо
Ксьоншкевич• 08 сентября 2014
дякую, я тількидізналась що сьогодні ДЕНЬЬ АНГЕЛА, уявляєте не знала
Natali25• 08 сентября 2014
Щиро дякую!
Наташа К.• 08 сентября 2014
Спасибочкииии
Наташа К.• 08 сентября 2014
это точно про меня ’Літня’ Наталія - життєрадісна, енергійна, сексуальна. Занадто активна. Я Лева
Ledenchik• 08 сентября 2014
Поздравляю всех Наташек с Днем Ангела и себя в том числе! Пусть все у нас будет хорошо!
Наташа К.• 08 сентября 2014
Ответ дляLedenchik
С Праздником
Наталия-• 08 сентября 2014
Спасибо.
Всем всего самого наилучшего. Пусть все, что мы задумаем - сбудется!
yurksu• 08 сентября 2014
А у меня сегодня ДР. Что ж меня мама Наташей не назвала!