В шоколаде• Изменено вчера в 10:33
Мені здається, ми летимо у дупу
По ментальним проблемам
Бачу по всім знайомим, погіршився настрій, тривоги, задоволень немає, планів, безнадії, мотивацій нуль
Що казати вже за підлітків, вся ЦНС розшатана швидким дофаміном, тік токи, інстаграми, порно
В шоколаде
• вчера в 21:01
Ответ дляИванка Бур
А що за книжка? Можете дати автора і назву, зацікавило.
Кіндра Холл - Сторітелінг - цікава книжка
В шоколаде
• вчера в 21:01
Ответ дляAtomicX
1984 - очень хорошая книжка)
Ця книжка не зовсім піднімає настрій, частіше навпаки))
ЧукИГеки• вчера в 22:46
То вийдіть з соцмереж і новини не слухайте - буде щастя, тиша і спокій.
миссАрфография• вчера в 22:58
Ответ дляЧукИГеки
вот именно.а то сидят.читают бред а потом жалуются.лучше винишка хлопни .мясо пожарь.собой займись.деньги делай -это самый кайф
ЧукИГеки• вчера в 23:11
Ответ дляНу ниче се
Ну, на дорослих впливає війна, звісно. На дітей війна+гаджети. Що ж, буде як в Америці -половина населення на антидепресантах.
Жах, звісно, кути котитися та Америка. Чи то інша справа у нас - в поколінні мдїз батьків левова частка пиячили. То від стабільності, звісно)