Я вся ваша• 09 сентября 2014
кто недавно оформлял наследство нужен ли техпаспорт на квартиру ?
нотариус один требует, другой нет. дело уже открыто у того, который требует. куда обращаться?
Сарафанное радио• 09 сентября 2014
конечно нужен. и оценка нужна. по крайней мере на дом мы делали
Я вся ваша
• 09 сентября 2014
Ответ дляИр4икЧК
требуют ноариусы, а оценка не нужна если вы наследник первой очереди.
спасибо за ответ. тоже уверена, что оценка не нужна, а нотариус требует. а техпаспорт новый зачем не пойму ?
Дартаньянша• 09 сентября 2014
оформляла наследство первой очереди. тех.паспорт и оценка имущества нужны были. после оформления наследства выдается новый тех.паспорт на имя наследника.
Я вся ваша
• 09 сентября 2014
Ответ дляСарафанное радио
оценка не нужна так как я понимаю так как первая очередь
Я вся ваша
• 09 сентября 2014
Ответ дляДартаньянша
а техпаспорт новый делали ? оценка на первую очередь не нужна
Я вся ваша
• 09 сентября 2014
Ответ дляKsu160576
для нотариуса точно нет, он нужен будет уже дальше - для регистрации
новый нужно техпаспорт или старый сойдет ?
Дартаньянша• 09 сентября 2014
Ответ дляЯ вся ваша
да. делала новый тех.паспорт уже на мое имя.
я делала - нотариус сказала что это необходимо.
Ответ дляДартаньянша
Я оформляла месяц назад у гос нотариуса, она сказала что совсем недавно отменили оценку, а техпаспорт нужно в БТИ менять, нотариус выдает только свидотства рна право собственности, но поять же со слов нотариуса, не стоит заморачиваться, старого техпаспорта и свидотства достаточно.
Дартаньянша• 09 сентября 2014
Ответ дляЯ вся ваша
вы сначало приходите к нотариусу со старым тех.паспортом и со всеми документами. делаете соответствующие запросы. затем в БТИ вызываете техника кот. делает новый тех.паспорт, но уже на ваше имя. так было у меня.
Я вся ваша
• 09 сентября 2014
Ответ дляДартаньянша
я имела ввиду, когда подавали документы нотариусу для выдачи свидетельства , то новый делали техпаспорт для нотариуса или старый давали, а новый потом получили после оформления
Дартаньянша• 09 сентября 2014
Ответ дляИр4икЧК
я тоже делала у гос.нотариуса, но в начале лета. а у меня как раз таки случились заморочки со старым тех.паспортом. там не было моего имени. мне отказывались переводить счет для оплаты услуг в горгазе на меня, т.к. в тех.паспорте не было моего имени.
Я вся ваша
• 09 сентября 2014
Ответ дляДартаньянша
все понятно. спасибо . дочитала
Дартаньянша• 09 сентября 2014
Ответ дляЯ вся ваша
давала старый, потом получила новый в БТИ
КучМала• 09 сентября 2014
Ответ дляKsu160576
для какой регистрации, сейчас нотариус сам все и регистрирует при выдаче свидетельства про спадщину, уже на наследника(ков), техпаспорт и оценка нужна обязательно
Я вся ваша
• 09 сентября 2014
Ответ дляКучМала
оценка не нужна так как первая очередь
Ответ дляДартаньянша
Я всем копии свидетельства ношу с техпаспортом, пока никто не придрался, до газа правда еще не доехала.
Дартаньянша• 09 сентября 2014
Ответ дляИр4икЧК
а ко мне вот придрались....хотя у меня все документы подтверждающие меня как наследника были...
бифидобактерияЖоржик• 09 сентября 2014
По-перше, нотаріус видає не свідоцтво, а Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності. По-друге, оцінка ще потрібна, бо механізм недопрацьований, не всі зміни внесені, тому приватні нотаріуси досі вимагають оцінку. З приводу техпаспорта, так, в рекомендаціях сказано техпаспорт вимагати, але деякі нотаріуси цим правилом нехтують.
Я вся ваша
• 09 сентября 2014
Ответ длябифидобактерияЖоржик
так вроде свидетельство про право на наследство ....и с августа есть официальные разьяснения по поводу оценки - с первой очереди не требовать (и логично конечно так как налог не платится все равно). а вот по техпаспорту то надо . то не надо . но как на самом деле???????????????????
.
бифидобактерияЖоржик• 10 сентября 2014
Ответ дляЯ вся ваша
.
Значить так, по спадковій справі нотаріус видає Свідоцтво про спадшину і одразу ж реєструє Ваше право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно і видає Витяг про реєстрацію права власності, тобто свідоцтво про право на спадщину є підставою для реєстрацї за Вами права власності.
Дайте зсилку на роз´яснення і зміни на законодавчому рівні щодо оцінки. Техпаспорт потрібен.
Я вся ваша
• 11 сентября 2014
знизу роз’яснення. я смотрю вы понимаете тобиж работаете в сфере этой. но нотариус требует оценку. другой нотариус (частный) говорит, что сделает без оценки и у многих я здесь спрашивала - оценка ненужна. как так ? как повлиять на нотариуса? в гую области звонила, там хоть головой об стенку. буду благодарна за ответы если для вас нет так сложно отвечать то, что вы знаете
бифидобактерияЖоржик• 11 сентября 2014
Ретельно прочитати часу не мала, але головне помітила. У цьому роз´ясненні сказано лише, що на думку Міндоходів у випадку спадкування при 1 ступені спорідненості недоцільно проводити оцінку майна. Це не вказівка на законодавчому рівні, це лише париватна думка Міндоходів. Якщо певні нотаріуси зроблять спадщину без оцінки - звертайтеся до них, більшість нотаріусів, які працюють виключно за законом будуть чекати на відповідні зміни в законодавстві, що безпосередньо стосується нотаріальної практики, тобто на пряму вказівку Мінюсту не брати оцінку при оформленні спадщини, поки такої вказівки не було.
Я вся ваша
• 24 сентября 2014
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Доброго Вам дня! Я вдячна за надану допомогу. коротко. нотаріус після моїх доводів не взяв оцінку 1 черги. Але в мене до вас прохання допомогти розібратися. 3 спадкоємців сьогодні отримали свідотцва на спадщину за законом і наша оплата разом склала 1320 грн (офіційно в касу). Але потім коли видавала свідоцтва сказала , що з кожного по 800 грн.!!!! ( 400 - за свідоцтва і 400 за державну реєстрацію). Я прочитала, що це багато. всього заплатили після суми 1320 ще 2400 грн!!!!!!!!!!!!!!!!!Як так ??? що це. допоможіть розібратися . вдячна дуже ,
бифидобактерияЖоржик• 25 сентября 2014
Ви оформлювали спадщину в державного чи приватного нотаріуса. Що означаеє - 1320 грн в касу. В касу банку? Тоді це Ви заплатили Міністерству юстиції, а не нотаріусу. Що там були за квитанцції Ви бачили?
І заплатили Ви мало, ну, реально, лише реєстрація прав власності у приватного нотаріуса коштує 1000-1500 грн, з варіаціями, але то в середньому. Чи спадщина оформлювалася в державного нотаріуса? Для державних нотаріусів встановлюються рекомендовані тарифи. Швидше за все ота 1320 грн була не нотаріусу, а оплата послуг нотаріуса склала 2400 грн.
бифидобактерияЖоржик• 25 сентября 2014
Для того, щоб зареєстрували право власності на кожного із спадкоємців треба було заплатити 120+119+68+68+34+51, якщо помножити цю суму на 3, то виходяить 1380, значить, на чомусь Вам нотаріус навіть зекономила.
А те, що оцінку не взяла, так за це може їй влетіти, бо ніяких змін в нормативно-правові акти досі не внесли.
Я вся ваша
• 30 сентября 2014
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Доброго Вам дня! Закінчили ми повністю те, що нам було потрібно. А саме : прийняли спадщину (3 особи) . І потім одна особа подарувала іншій свою частку в майні. Нотаріус державний. 1320 грн. це три особи прийняли спадщину (конкретно точно що за що ми сплатили я сказати, нажаль, не можу). але слухайте що було далі. я вже Вам говорила, що 2400 нотаріус взяла без квитанцій (як вона сказала за свідоцтва і держ реєстрацію). наступного разу після отримання свідоцтв про право на спадщину коли ми мали підписувати договір дарування і вона виписала квитанції на 1700 з копійками) я почала говорити, що вона 2400 взяла нерозуміло з чого . вона після сварок і довгих розбірок повернула нам з 2400 1800 грн!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 600 грн мабуть в неї вже небуло. повернула бо я к потім ми дізнались там і журналісти зацікавились нею і вона робить такі махінації з тими хто бум бум. я от тепер думаю писати на неї скаргу хоч і доказів немає про те, що вона працює так!!!!!!
стосовно оцінки. є офіційні позиції міністрества юстиції україни, нотаріальної палати , держ. податкової . А ми всі знаємо, що офіційні роз’яснення є нарівні закону .Осбливо це стосується мін. юстиції. всі ці роз’яснення я знайшла. позвонила своїй знайомій , яка працює в міністертсві тільки в іншому департаменту і їй з департаменту нотаріату сказали, що оцінка непотрібна для 1 черги для спадкування . ще добавили, що я кщо нотаріус буде вимагати оцінку - писати скаргу на нотаріуса і його позбавлять премії і ’получить’ позиції стосовно оцінки така ж і в гую області . ось така справа . в мене ще підозри, що може горе-нотаріус виписав квитанції на те, що не робив.