Я вся ваша• 09 сентября 2014
кто недавно оформлял наследство нужен ли техпаспорт на квартиру ?
нотариус один требует, другой нет. дело уже открыто у того, который требует. куда обращаться?
Я вся ваша
• 30 сентября 2014
коли ми укладали у цього ж держ. нотаріуса договір дарування то вона нам виписала квитанції на таку суму 119 (на копіях не видно а що) +6,00 (за спец. бланки нот. документів)+ 119 (держ мито за держ. реєстрацію права власн)+68(витяг)+204 (пошук відомостей у державному реєстрі )+120 (витяг з державного реєстру прав)+120 (витяг з держ. реєстру прав). Окрім цих витрат звісно державне мито від оцінки майна.
бифидобактерияЖоржик• 01 октября 2014
Читаю і прозріваю... Ні, я знаю, що є нотаріуси, які працюють недобросовісно, але, на щастя, вживу поки не бачила)) Серед знайомих нотаріусів - лише приватні, і я у нотаріуса працюю. Та у нас такі вимоги в законодавсті, що букву якусь боїшся неправильно написати. Приватні нотаріуси дуже бояться перевірок, бо можуть позбавити свідоцтва (вимоги не тільки до змісту тексту, перевірки та наявності документів, а й до полів на сторінці, шрифту, порядку використання бланків, за які реально штрафують!). У приватних нотаріусів все, що сплачується за квитанціями - сплачується державі, для оплати своїх послуг по безготівковому розрахунку нотаріус видає рахунок, але ціни, звичайно, значно вищі, ніж у державного нотаріуса. З практики, ми досі повинні вимагати оцінку, принаймні, приватні нотаріуси, і з тих двох десятків приватних нотаріусів, яких я знаю особисто, оцінку поки беруть всі, бо вказівки ’не брати’ поки не було.
Якщо переконані в шахрайстві - пишіть заяву, управління юстиції буде зобов´язане відреагувати.