Лама_мама• 10 сентября 2014
Віддам в дар, але є дефект
Віддам в дар джинси Колінс С-ка (на об´єм бедер 90-92 см), але так як схудла на пару кг, то вони трішки протерлись з внутрішньої сторони бедра, дефект на фото (хоча реально, коли одягнеш не видно, це я так розгорнула, щоб показати). Не судіть строго - знайшла в шафі і носити не буду, може комусь на дачу чи в ліс згодяться. Перешлю НП.
Майор Медуза• 10 сентября 2014
Ответ дляРадостина
Ну не знаю
На дачу чи в ліс холодно, буде задувать в дирку, а от на романтичний вечір саме те. Я про дірку
Я поміркую