Барбитта• 12 сентября 2014

Після перенесеного коньюктивіту, від дитини заразилася, а він в садочку,

почали боліти очі, очні яблука, особливо під вечір. Раніше з зором ніяких проблем не мала. Думала, та що там коньюктивіт, дитина якось легше перенесла, а я ох і намучилась. В перший день так різало, пекло, що не могла очей відкрити, а потім цілий тиждень, мусила скрізь ходити в окулярах темних, бо така запухша була. Може хтось з таким стикався? Що воно далі буде? В лікаря було, сказала пока спостерігати, так як я вже так багато туда накапала.
ОхиИВздохи• 12 сентября 2014
А шо ви туди накапали? Мене теж донька коньктивітом нагородила. Одну добу капала тобрекс все прошло, на другу добу я вже для профілактики прокрапала і все прошло.

Танцепесенная• 12 сентября 2014
Была такая проблема, но вылечилась за три дня
Днем окоместин 4 раза
На ночь засыпала с мокрыми теплыми пакетиками чая
Припухласть спала за два дня
автор Барбитта • 12 сентября 2014
Ответ дляОхиИВздохи
окомістин, больові відчуття пройшли за пару днів, а запухша з червоними очима була з тиждень. В сина також швидко пройшло, а я щось помучилась, і зараз відчуваю, якийсь дискомфорт
Зина с магазина• 12 сентября 2014
нічого не буде страшного, мине все... тримайтеся

якщо хочете пораду - пропийте курс сульфадиметоксину. це такі ще радянські ліки, знімають запалення. я п’ю, наприклад, коли десна спухне... або коли якось плече довго боліло і т.п.
автор Барбитта • 12 сентября 2014
Ответ дляЗина с магазина

в мене є такі ліки, мені колись лікар порадив при перших ознаках застуди і ціна в них смішна)
Шумелка Мышь• 12 сентября 2014
Только вчера смотрела передачу Комаровского про конюнктивит, он там всё рассказывает. Определила потом, что у нас аллергический, т.к. прошёл сразу после таблетки цитрина.
Шумелка Мышь• 12 сентября 2014
Там он кстати говорит, что если это вирусный, то его хоть лечи, хоть не лечи, 7 дней будет.

автор Барбитта • 12 сентября 2014
Ответ дляoksana69
оце він і був, в садочку дітей багато захворіло і додому поприносили
Шумелка Мышь• 12 сентября 2014
Ответ дляБарбитта
Ну Вы посмотрите передачку то, не пожалее, там есть ещё бактериальный, а его антибиотиками кажись лечат.
Катька Пушкарева• 12 сентября 2014
тоже от ребенка хватаю, спасаюсь альбуцидом и левомитиновыми каплями