зато не обидно
Мені написали в об´яві (я продаю шубку) - заберу в обмін на свій товар - заходжу на сторінку до дівчини, а у неї б/у ползунки і бодікі по 25-30 грн. за 1 шт. максимум на 300 грн. - то я делікатно відписала, що, на жаль, обмін не цікавить (такий у всякому випадку
). А так хотілось написати - поміняю лише на гривні. Але то таке...