Маргарита и Мастер• 19 сентября 2014
Скажите, как правильно пишется на украинском это слово...
Как всё таки правильно: НЕ ЗВАЖАЮЧИ или НЕЗВАЖАЮЧИ (то есть: вместе или отдельно)
Заранее спасибо.
Маргарита и Мастер
• 19 сентября 2014
Ответ дляFirefox
была не права (см. выше)
незважаючи на = несмотря на
не зважаючи на = не обращая внимания на
дайте полное предложение
незважаючи на = несмотря на
не зважаючи на = не обращая внимания на
дайте полное предложение
У нас так: НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО МИ...
У багатьох людей виникають проблеми в написанні “незважаючи на”. Дуже часто ми замислюємося, як написати правильно – окремо або разом? Все залежить від пропозиції, в якому ви вживаєте дане словосполучення. У різних пропозиціях воно пишеться по-різному.
Тепер докладніше про “незважаючи на”. Як пишеться дане словосполучення? Варто написати кілька правил. Якщо “незважаючи на” – прийменник, то пишеться разом, а якщо дієприслівник, то “не дивлячись на” пишеться роздільно. Це можна зрозуміти легше. Якщо ви маєте на увазі це словосполучення в буквальному сенсі, то пишеться роздільно, а якщо в переносному, то злитно. Наприклад: “незважаючи на втому, я пішов далі” – пишеться разом, а “не дивлячись на тата, донька пішла в кімнату” – роздільно. Взагалі, нічого складного немає. Найкраще запам’ятати на попередньому прикладі. Він краще всього показує правило написання.