ОноВамнадо• 22 сентября 2014
Скисло 3 літри козячого молока, що з ним зробити?
Воно вже скисло, можна якось сир з нього зробити?
ОноВамнадо
• 24 сентября 2014
Зробила сир. Вийшло приблизно 400 гр.
Кисленький трішки, смак спецефічний. Я його їсти не зможу, а от діти з радістю злопають
Мы ребенка так присадили на козий сыр, добавляли ванильки и какао, не могла дождаться пока будет готова очередная порция. Это же здоровая пища для ребенка. Козий сыр лучше коровьего в разы. Коза не ест траву любую, а только отборную. И молочные белки козьего молока легко усваиваются.