Бибер-анонимер• 26 сентября 2014

Допоможіть розібратись в ситуації.

Вчора клієнт перерахувала кошти ( 80 грн в 12,00) за бу костюмчик - я їх досі в себе на картці не бачу. Клієнт перераховувала через приват 24, в мене картка іншого банку. За звичай такі платежі приходять за 20-30 хв. максимум, за весь жодної затримки в зарахуванні. Клієнт каже, що кошти в неї точно списані. Розумію, що з банку в банк може зараховуватись максимум 3 робочі дні ( це по закону, але ж такого ні разу не було, завжди дуже оперативно). Що робити. Як переконатись що клієнт справді перерахувала - і до кого тоді звертатись - якщо в мому банку сумма така не просто не зарахована на мою картку, а взагалі не надходила???
Крім того, клієнт каже, що з неї знята комісія, в розмірі 0,5 % - жоден з минулих клієнтів про комісії не говорив (а продаю досить давно, хоч і по дрібницях, але). Чи є така комісія взагалі?
Дівчат, вибачайте, що плутано - допоможіть знайти правильний вихід з ситуації. Наперед дуже вдячна за всі поради.
natawa23• 26 сентября 2014
Пускай она сделает Сурин страницы,что деньги переведены и списаны с её счёта.

nadegda0244• 26 сентября 2014
хай покупець Вам платіжне доручення скине(квитанцію про оплату),а кошти і справді 5-7 днів можуть зараховуватись
автор Бибер-анонимер • 26 сентября 2014
о - і ще забула сказати - ситуація не тут - а на сландо - тобто ні клієнт не може побачити мій рейтинг - ні я її. обоє зареєстровані на тому ресурсі доволі довго.
natawa23• 26 сентября 2014
Скрин:( тел исправил
Блондинка в Шоколаде• 26 сентября 2014
Позвоните на горячую линию своего банка. Они должны видеть деньги, даже, пока они не на карте.
Оле Лукойе• 26 сентября 2014
0,5 % постоянно снимает)))) свяжитесь с оператором своего банка и уточните был ли произведен платеж или в онлайн кабинете напишите
Медсестричка• 26 сентября 2014
просите копию перевода денег ,в крзине сохраняются кому когда и сколько переводишь в при 24 .потом выясните в банке возможно еще не дошли.
автор Бибер-анонимер • 26 сентября 2014
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
не має - дзвонила
Оле Лукойе• 26 сентября 2014
а со сландо (так на будущее вам) никогда не связывайтесь!!!!!!!!!!!!! это лохотрон полнейший!!!!!

автор Бибер-анонимер • 26 сентября 2014
Дівчата, дякую - я зрозуміла.Зараз буду просить в неї скрин))
Магиня• 26 сентября 2014
мне как-то девочка перечислила денежки и 5 дней шли ко мне, но с учетом ее хорошего рейтинга и фото квитанции, я пошла ей навстречу и все-таки товар отправила и в один день к ней пришел товар укрпочтой, а мне деньги)))