Тумба-юмба• 29 сентября 2014
Дівчата, дякуйте Богові ....
Дівчата, дякуйте Богові : ) За чоловіка, який хропе ночами: отже,
він не в коханки. За посуд, який треба мити після свята: отже, у вас є
друзі. За одяг, який стає замалий : отже, у вас достатньо їжі. За гору
прання: отже, вашій родині є ще що одягнути. За втому в кінці дня:отже,
ви ще можете попрацювати на славу. За будильник, який будить вас ні світ
ні зоря:отже, ви ще живі.
Тумба-юмба
• 29 сентября 2014
Ответ дляПищалка
Спасибо, хорошие слова.....
Іноді тре цінити те що ти маєш...адже це можливо і є щастя
Говорящая галограмма Чингисхана.• 29 сентября 2014
каждый день благодарю Бога за все что у меня есть
Барамбулечка• 29 сентября 2014
как правильно всё сказано!!Благодарю Бога за каждый день прожитый!!И за то,что имею!!!
Тумба-юмба
• 29 сентября 2014
Ответ дляБарамбулечка
Це правильно,і ніколи не можна думати ,от в неї є все ,а в мене немає нічого,це не головне на жаль
Головне те що ти маєш сім´ю -ось це щастя
Тумба-юмба
• 29 сентября 2014
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Це правильно,я рада що є такі люди які думають як я
Обнемашечка• 29 сентября 2014
за головную боль - если голова болит значит она есть, за вшей - есть вши есть волосы и т.п. (беззлобно, просто шучу)
Тумба-юмба
• 29 сентября 2014
Ответ дляКрошка Енот
Правильно,нужно везде искать плюсы))))
Не треба вішати носик,щастя воно є,зараз так хропе на всю кімнату,але я знаю що це моє щастя,і я щаслива
Хочу щоб ви дорогі жінки цінили те що у вас є.і радіти кожному прожитому дню,і не сваритись без причини,старатись не бачити лише погане.але і іншу сторони медальки
Тумба-юмба
• 29 сентября 2014
Ответ дляОбнемашечка
Саме так.все вірно,без голови зараз нікуди
Тумба-юмба
• 29 сентября 2014
Бажаю вам усім солодкої ночі ,нехай у ваших сердцях панує лише добро і любов
Тумба-юмба
• 29 сентября 2014
Ответ дляМаурита
продолжу.
за насморк, значит у вас есть нос
А без носа нікуди
Крошка Енот• 29 сентября 2014
Ответ дляТумба-юмба
И Вам сладких снов)
Кашка-маняшка• 29 сентября 2014
Ответ дляТумба-юмба
Полностью с Вами согласна !!! Спасибо за хорошие и правильные слова ! Вы очень позитивный человек !!!
товар для детей и взрослых• 29 сентября 2014
а я благодарна,что рядом со мной сапит моя кроха ,мой ребенок.
Что есть крыша над головой.
Что в квартире есть горячая вода.
Что есть терпение и надежда.
Что есть на чем спать.
Что есть сайт наш любимый.
Что есть Украина.
Что есть крыша над головой.
Что в квартире есть горячая вода.
Что есть терпение и надежда.
Что есть на чем спать.
Что есть сайт наш любимый.
Что есть Украина.