Вишнёвая Леди• 29 сентября 2014

Як навчити дитину проситися на горщик вночі?

Дитина з 6 місяців у памперсі була лишень на прогулянці і вночі.З 1 року просився сам, терпів, коли треба, хоча, бували казуси =) Приблизно з 1,6 міс взагалі відмовились від них, літо, спека. Скоро вже 2 рочки. Але вночі не виходить - пісяється по 3-4 рази за ніч, в квартирі холодно, боюся, щоб не простудився. Підняти, щоб зробив своє діло - ніяк, відразу істерика. Сам теж не прокидається. Проблема в тому, що після памперсу пісюнчик червонющий, у нас з цим проблеми, пієлонефрит був 2 рази, постійні запалення балланопостити, як тільки памперс одягаємо, при тому що міняю його після кожного попісу. Тобто памперс нам ВКРАЙ небажаний. От як навчити його не пісятися?
Нетутешня• 29 сентября 2014
так а че так поздно с 6 месяцев???
надо с рождения высаживать вот ленивые мамы пошли

Вездевлазиющая• 29 сентября 2014
Писять перед сном, потом будить во время сна- со временем начнет сам просыпаться.
Будить и переодевать когда опписялся - позже начнет сам вскакивать и переодеваться если не успел.
ПростоБелка• 29 сентября 2014
Ответ дляНетутешня
так а че так поздно с 6 месяцев???
И не говорите
Вездевлазиющая• 29 сентября 2014
Ответ дляНетутешня
так а че так поздно с 6 месяцев???
да... перед самой школой отучите и от памперса и от соски
ЗлойанОним• 29 сентября 2014
чего нападать на человека? моя была в памперсе тоже до 6 мес, с года забыли про памперсы вообще. Мы не высаживали ночью, как сама пару раз уписалась, просыпалась мокрая, некомфортно и неприятно, так и перестала писать ночью. Утром встала и на горшок бежит с криками пись-пись.
Брехушка• 29 сентября 2014
Поднимать не вариант Вы пишите? А как по другому то? Только так. Начинает крутиться, кряхтеть - на горшок или по часам в 12 и 3 ночи... Перед сном жидкость ограничить за час до сна.
автор Вишнёвая Леди • 29 сентября 2014
Ответ дляНетутешня
так а че так поздно с 6 месяцев???
ну взагалі-то я вас тут спитала не коли мені його від памперса відучувати треба, а інше! якщо в 6 міс - значить так треба було. якщо не дойшло - в дитини в 4 місяці і в 5 було сильне запалення нирок, і врачі строго-настрого заборонили памперси. не знаєте що це - проходіть повз, я не ображуся.
автор Вишнёвая Леди • 29 сентября 2014
Ответ дляВездевлазиющая
перед сном просимо, але він багато п’є - через ті ж нирки) і в нас з цим ділом непросто - стабільно рази 3-4 за ніч) вже я не можу стільки вставати його переодягати, як зомбі
автор Вишнёвая Леди • 29 сентября 2014
Ответ дляЗлойанОним
а йому хоч би хни) спить як янголятко) те все на ньому навіть просохне - він не прокинеться)

автор Вишнёвая Леди • 29 сентября 2014
Ответ дляБрехушка
він не кряхтить) йому напевно в кайф мокрому спати)
піднімати не варіант, бо в нього просто істерика, і тоді на горщик його не впросиш. верещить так, що від сусідів незручно(
а з рідиною - ну ми намагаємося, але він, буває, сам дуже просить..а ще сісю їсть
Вездевлазиющая• 29 сентября 2014
Ответ дляВишнёвая Леди
Вот как зомби и вставайте и несите в туалет, а что делать, я так уже 5-ть лет ношу, если проспала и сам не встал - лежит мокрым, под теплым одеялом и тепленький - хотя и мокреньким :)))
у нас ’мальчиковая проблемка’, знаю что ночное недержание вообще до подросткового возраста может быть у мальчиков :(((
Вездевлазиющая• 29 сентября 2014
Ответ дляВишнёвая Леди
от чего истерики, включите ночничек - и ласково-ласково ему ’лапочка пора писять, идем в туалет’ поднимаете и несете...
автор Вишнёвая Леди • 29 сентября 2014
Ответ дляВездевлазиющая
ой, ви мене обрадували ( до підліткового віку
в нього це просто генетичне - і чоловік, і свекруха, якщо їх розбудити - все пропало, загризуть) я йому теж ніжно (нічничок є) - синочок, йдем пісь-пісь, а він через сон - не хотю))))) і пісяється))
думаю мій варіант так і залишиться - як зомбі))
автор Вишнёвая Леди • 29 сентября 2014
і в нас ЩЕ ПРОБЛЕМА - він під покривалом не спить) плаче, розкривається. тобто він мало того, що мокрий - він ще й холодний!) і йому добре. гамнюк малий
Оксана Поплавская• 29 сентября 2014
А, может, ему холодно и от этого он писяет? Попробуйте купить пижаму потеплее. Мой тоже не укрывается
автор Вишнёвая Леди • 29 сентября 2014
Ответ дляОксана Поплавская
не знаю, ніби тепло одягаємо - знаємо ж, що розкривається. спробуємо ще якось утеплити)