Бронетапок• 01 октября 2014

Депозит.ПриватБанк.

Хочу зробити депозит в валюті, скажіть, хто зіткався, виплачують теж в валюті, чи переводять в гривні.
ПушАпница• 01 октября 2014
в валюте

ТрамвайGirl• 01 октября 2014
выплачивают в валюте, сегодня выдали 100 долл... дальше будет хуже
Матраскин Брат• 01 октября 2014
в валюте выдают и выдают по 1100 в день максимум. Но его же там сразу нельзя снимать, потеряете какой то %. Минимум месяц ждать кажется нужно
ТрамвайGirl• 01 октября 2014
http://minfin.com.ua/company/privatbank/review/

читайте отзывы на Минфине и на других финансовых ресурсах....советчица не лучший источник информации

по моим сведения, с конца сентября с валютой в этом банке туго...

в сегодняшних реалиях, риск невозврата намного выше доходности от депозита....

по сравнению с тем что было пару месяцев назад, сейчас с возвратом депозитов, особенно валютных полный беспредел....
ПриватБанк• 01 октября 2014
Добрий день!
Кошти з депозитного вкладу виплачуються в тій валюті, в якій він був відкритий.
Нагадаємо, що згідно постанови НБУ № 104 від 28.02.14 р введено тимчасове обмеження на отримання готівкових коштів в іноземній валюті з поточних, карткових, депозитних рахунків через касу та банкомати. Сума обмеження становить еквівалент до 15 000 грн / доба на одного клієнта за офіційним курсом НБУ, що діє на дату зняття. Зазначений ліміт розраховується за операційним (банківським) дням, тобто у вихідні та святкові дні його обнуління не відбувається.

Також зауважимо, що дія постанови поширюється на всі банки країни, а сума зняття готівкової іноземної валюті в еквіваленті до 15 000 грн / доба є загальною сумою зняття по всіх поточних, карткових і депозитних рахунках.

З повагою, ПриватБанк.
ТрамвайGirl• 01 октября 2014
http://korr.com.ua/skandaly/item/5432-privatbank-k...

вот тут тоже есть что почитать...
Попипиповна• 01 октября 2014
Ответ дляПриватБанк
Добрий день!

З повагою, ПриватБанк.
Я уже неделю не могу снять 1000у.е нет валюти