iryna777• 05 октября 2014

Двічат, а ви зі своїми малявками ще два рази на день гуляєте? (дітки до року)

Чи вже перелаштувались на зимовий режим?))))
ХельгаЯ• 05 октября 2014
завжди 2-чі за день гуляємо і взимку також. Навіть при -20 ( двічі по пів-годинки)

ZelenkaIN• 05 октября 2014
Гуляємо 2 рази, в 11 і в 17.00
ХельгаЯ• 05 октября 2014
а Ви гадаєте, що це не корисно, чи не маєте часу на прогулянки? ( Вірю, коли мамця, ще й гроші заробляє, то просто не в змозі двічі на прогулянку виходити).
автор iryna777 • 05 октября 2014
Ответ дляХельгаЯ
Та нє...просто опитування та й все. Ніякого підтексту. Знаю мам, які взагалі взимку не гуляють)))
AnnetS• 05 октября 2014
Гуляэмо, як прийдеться!!!говорити, що завжди виходимо 2-і на день, то є невірно...трапляються ситуації, коли сидиш дома...
AnnetS• 05 октября 2014
ну взвгалі не виходити, то просто жах, навіть для самої мами)))
tolyu• 05 октября 2014
А ми ’жили’ на балконі коли щось не встигали.
vigo_2006• 05 октября 2014
До года 3 раза гуляли. Перешли на дневной сон с 1,5г. гуляем 2р. независимо от времени года. На вопрос когда и что успеваем , да никогда - всего успеть невозможно, магазин за продуктами в процессе прогулки, стирка вечером, готовка тоже вечером, или днем когда спит, уборка за Папой.
ksanka_z• 05 октября 2014
Гуляем 2 раза по 3 часа. Малому 5 месяцев. На улице такая погода классная, температура плюсовая, какой такой зимний режим?

LaSlava• 05 октября 2014
Моему сыну уже 4, за эти 4 года все время по 2 раза выхожу на улицу, никакого зимниго режима не было никогда