Откушу что там торчит• 05 октября 2014

Можно ли сейчас внести деньги на соц. карту привата?

Артура Пирожкова• 05 октября 2014
Да можно!

ПотеряласЯ Я...• 05 октября 2014
Да, сегодня пополняла на 4 тыс
автор Откушу что там торчит • 05 октября 2014
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Да, сегодня пополняла на 4 тыс
С банкомата?
Царь-Матушка• 05 октября 2014
Фінансисти заздалегідь попереджають про нові проблеми. «Будь-які надходження на рахунок, крім зарплат пенсій і стипендій, фактично, заборонені. Людина не зможе отримати переказ по номеру своєї зарплатної картки від третіх осіб. Якщо такий переказ грошей все-таки відбудеться, то кошти потраплять на рахунок нез’ясованих платежів, і розбиратися з ними банку доведеться в ручному режимі, телефонуючи клієнтам. Цілком імовірно, що найближчим часом почне виникати безліч проблемних ситуацій», – розповів радник голови правління Євробанку Василь Невмержицький.
Царь-Матушка• 05 октября 2014
http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2014/10/02/335...
Ответ дляЦарь-Матушка
Так, я читала про таке, але поки іншої картки нема, сьогодні повинні перевести кошти за покупку
Olinka.ol• 05 октября 2014
Ответ дляЦарь-Матушка
2 хвилини назад мены заплатили, все добре !
GEA66• 05 октября 2014
Да,можно-у Привата к любой карте привязано несколько счетов,куда хзачисляются или откуда расходуются средства,т.е.зарплата=на одном счету,зачисления по программе Бонус+-на другом,остальные нецелевые зачисления-на третьем.И на каждый счет-свои условия.Так что спокойно переводите.
ПриватБанк• 06 октября 2014
Здравствуйте!
Вы можете без затруднений переводить средства на карты для выплат.
С уважением, ПриватБанк.