волосатое стекло• 07 октября 2014
Отдам сапоги зимние 37р.
Отдам за шоколадку, замшевые сапоги.Цвет черный.Внутри мех натуральный.Состояние очень хорошее, без дефектов, потертостей и заломов, замш не вытерт.
Высота каблука-10см.
волосатое стекло
• 07 октября 2014
Ответ дляNetali 82
Напишите в личку
Отдаю первому, так вроде честно.
Напишите Вы мне в личку.
Птица Говоруша• 07 октября 2014
Ответ дляСлабый пол
ооооо, зараз бiйка буде!!!
зовсім ні) ви бачили агресію з моєї сторони?
просто смішно від того що всі готові один одному перегризити глотки) і переступити через всіх
Я-ваш шанс• 07 октября 2014
Ответ дляСлабый пол
ооооо, зараз бiйка буде!!!
Наверное не будет, автор молчит
волосатое стекло
• 07 октября 2014
Ответ дляЛика-прилипка
Автор, а чего их не продать? Или есть деффекты?
Не хочу заниматься продажей.Дефектов вообще нет и состояние на 5.
Слабый пол• 07 октября 2014
чому так швидко вiддали? треба було iнтригу потягнути, без бiйки не обiйшлося б.
Птица Говоруша вже почала нервувати!!
Птица Говоруша• 07 октября 2014
Ответ дляСлабый пол
Птица Говоруша вже почала нервувати!!
у вас психіка не на місті)
я всього навсього звернула увагу за що ви поставили мене в незручне положення...
шкода що є такі лю.ди як ви... що намагаються все перекрутити
Слабый пол• 07 октября 2014
нiкуди я вас не ставила, лишайтеся на мiсцi! Навчiться сприймати простiше жарти! А ще, можливо, шкода що є такі люди як ви???
Птица Говоруша• 07 октября 2014
Ответ дляСлабый пол
жарти і образи це різні речі