Я тут Живу• 07 октября 2014

Допоможіть підібрати пуховик чи як вони там називаються?

Треба на зиму щось тепле,бачу дівчатка ходять до колін впуховиках(куртках) вони теплі на зиму? Де дешевше купити? На Дарницькому чи Троєщинському ринку?
Я на дорогий не розраховую,бо живем на квартирі,і на одну зарплату+ синок!
Дякую!
Рожки-да-ножки• 07 октября 2014
’Не дорогой’ это какая для Вас сумма?

автор Я тут Живу • 07 октября 2014
за 1000,00 реально купити чи ні, чи треба більше?
Рожки-да-ножки• 07 октября 2014
Ответ дляЯ тут Живу
Посмотрите лучше здесь или б.у. в хорошем состоянии.
автор Я тут Живу • 07 октября 2014
Ответ дляРожки-да-ножки
я вам скажу тут ціни ще ті,ого-го на нові речі!
Виктория_78• 07 октября 2014
какой размер нужен?
Рожки-да-ножки• 07 октября 2014
Ответ дляЯ тут Живу
На базаре цены тоже не маленькие и качество сомнительное. Уже прошли те времена, когда базар был самым доступным местом для покупок.
автор Я тут Живу • 08 октября 2014
Ответ дляВиктория_78
какой размер нужен?
я ношу кофточки 36,а деякі 38 розмір,но верхній одяг напевне потрібен більший?