НуПогоди!• 12 октября 2014
На каких роликах катаются ваши детки?Посоветуйте хорошие и недорогие
Моей дочери 4 года.Ну очень просит,она у нас активная,на самокате виртуоз-Шумахер.В парке катается малышня даже её возраста.Будем покупать и до весны не дождёмся,надеется что Николайчик или Дед Мороз принесёт.За 1-1,5 тыс.грн мы не потянем.Хотелось бы за 250-300 грн,потому что ещё защиту надо,а нам и шлём наверное.В продавалке за такую цену выбор немаленький.Кто уже катается,посоветуйте.На что обратить внимание?Какие точно не брать?Сама не катаюсь и в них ничего не понимаю
Роза завяла• 12 октября 2014
нужно брать с силиконовыми колесами, на которых написан диаметр подшипника, и была возможность замены этих подшипников.мы брали за 400, нам 7 и 6 лет, двое гоняли лето, пока нормально
Роза завяла• 12 октября 2014
а вот защиту подруга посоветовала не брать, так как они надевали 1 раз. детки быстро учаться, а защита нужна извините на заднее место, так как чаще всего падают именно так. если будете учится не летом, а весной , осенью или зимой, то не выбрасывайте деньги на ветер
mala-karta• 12 октября 2014
у нас також Explore, я брала такі, що колеса можна зняти і зимою вчепити леза - будуть коньки.
У мене хлопчик велосипедист (5 років), але дуже хотів коньки. Сходили на каток - інструктор в основному його тримав. Тому я вирішила, що принаймні зараз дорогих коньків йому не треба і купили такі коньки-роліки Explore.
Наразі дуже задоволені: і я, і малий.
Зарз він на них катається з гірки не великої, по рівному не дуже.
Розміри у них регулюють 32-35.
Віддала щось 360 грн минулої зими (теж Миколай приніс). Брали тут, на кідстафі.
Захист у нас був окремо, колись подарований (щолом, наколіннники, налокітники).
По тому як їздить мій малий і інші дітки (і ті, які дійсно гарно катаються) бачу, що треба точно шолом і те, що захищає долоні (у нас малий бере мої кльові шкіряні рукавиці для велосипеда). Налокітники і наколінники - то так, на перший час можна і без них.
Наразі дуже задоволені: і я, і малий.
Розміри у них регулюють 32-35.
mala-karta• 12 октября 2014
вище кажуть, що захисту не треба.
Я скажу, купіть шолом обов´язково! Мій юний ролер любить їхати в стіну. Ні разу ще не вдарився головою (чи шоломом), але оце їхання в стіну виглядає вражаюче. І, як то кажуть, береженого Бог береже.
Ну і на руки потрібні рукавички хоча б - бо будуть подряпані долоньки.
А на попу у нас самі турботливі батьки пристібають подушку (чесно-чесно). Виглядає кумедно, але коли ті 3-4 річні кнопи падають (а падають вони, як правило, на попу) - то їхні попи та подушка рятує.
НуПогоди!
• 12 октября 2014
Ответ дляmala-karta
вище кажуть, що захисту не треба.
Я про защиту даже не сомневаюсь.Шлём может б\у посмотрю и полную защиту куплю локти-кисти-колени.Сидела читала подобные вопросы в Советчице,не уложусь в такую сумму,минимум 400 грн надо на сами ролики