Русалка на ветвях• 13 октября 2014
Агромат
Підкажіть, будь ласка, хто знає де більший вибір плитки для ванної кімнати в Агроматі - Керамік-Сіті чи Світ кераміки. На скільки я зрозуміла, це 2 різних торгових центри, що поруч розташовані та працюють обидва до 20-00, і тому попасти в обидва ми не встигаємо фізично. В який із цих двох магазинів краще піти? Плитку шукаємо більш економного варіанту (не по 500 грн за кв. метр). Заздалегідь взячна за відповіді!
Тарабарщина• 13 октября 2014
агромат дорогой, в новой линии сейчас есть скидка, неплохая плитка по 50-60 грн
Русалка на ветвях
• 13 октября 2014
Ответ дляТарабарщина
Знаю, що дорогий, але кажуть, що там найбільший вибір. Купувати, скоріше всього, що там не будемо, але підібрати хочемо саме там. Замовимо можливо через інтернет-магазин.
Зина с магазина• 13 октября 2014
Добрий день. заходьте в обидва. там є звичайно попадаеться одна і та сама плитка але в цілому асортимет різний. ви хочете подивитися в агроматі а заказати через інет магазин? ми влітку купували плитку там,у мене е номера тел. інет магазину , який продавав нам плитку на 18-20% дешевше ніж в агроматі. ми дивились в агроматі, фоткали кода плитки взнавали наявністьі замовляли через інет. вцілому різниця по ціні виходила суттева, ми зекономили біля 3 тисяч грн.
Зина с магазина• 13 октября 2014
не тартье свій час. зразу їдьте в агромат,там шикарнючий просто вибір. підся агромату вам ніде більш поитку не спдобаеться. ще номральний вибір в епіцентрі на позняках,але там ми вибрали лише плитку в коридор,все інше купувалось в агроматі. нова ліня-не тартье навіть свій час.
Русалка на ветвях
• 13 октября 2014
Ответ дляЗина с магазина
Круто! А можете дати телефон, або сайт, на якому замовляли? Не цей випадково saten.com.ua ?)
Русалка на ветвях
• 13 октября 2014
Ответ дляЗина с магазина
В який саме агромат? їх же кілька по Києву( Керамик Сити,
Свит Керамики, Агромат-Сервис, Агромат-Интерьер в Киеве, Дисконт на Позняках, в Дрім-Тауні. Я більш схиляюсь до Світу Кераміки...
Плету интриги• 13 октября 2014
Там однозначно дороже,мы выбирали на агромате,в итоге купили в олди очень похожую не за 1000 грн. кв.м.,а за 380грн.
Зина с магазина• 13 октября 2014
Ответ дляРусалка на ветвях
через сатен теж замовляла, в них трошки дорожче, в них добирала 5 квадратів яких мені не хватило.
зараз номер дам. там 2 брата вони займаютьс плиткою,у них на троещині свій магаз, якшо то мона домовиттся вони підвезуть на троещину і ви заберете там
0635780889 Слава
у них сама вигідна ціна,
Не слухайте про олді, там вибір -зашибісь пару листалок з плиткою і тов ся білоруська або українська або керсаніт. прилічного нема нічого.
0635780889 Слава
у них сама вигідна ціна,
Зина с магазина• 13 октября 2014
Ответ дляРусалка на ветвях
ми були на булаховського, там самий найбільший вибір, їдьте туда.
а ви знаете приміром шо ви хочете?
не беріть Атем, у них класні колекції,вони передирають дизайн італ. плитки. ціна шикарна -100-150 гривен за квдарат,але тріскаеться емаль.
а ви знаете приміром шо ви хочете?
Русалка на ветвях
• 13 октября 2014
Ответ дляЗина с магазина
а ви знаете приміром шо ви хочете?
Якраз на Атем Глорію і дивились. Ще польська плитка в епіцентрі вчора приглянулась... Хочемо ще в Агроматі подивитись що є. Приміром знаю, що хочу бірюзово-білу ванну кімнату
Але в епіцентрі нічого підходящого немає(
Ответ дляРусалка на ветвях
Добрый день, объясню Вам ситуацию в целом, в Киеве порядка четырех основных дистрибьюторов у которых свои эксклюзивные права на продажу определенных коллекций плитки и сантехники. На первом месте Агромат - 90% рынка, остальные 10% это Керамхолл, затем Епицентр и Луруа мерлен и Гермес это я про эксклюзивные права на продажу, в каждом из этих магазинов основной ассортимент агроматовский, иными словами они являются перекупами также как и любой интернет-магазин! В первую очередь заедьте в Агромат на Булаховского,2/1 и 4, а если там ничего не подберете посетите выставочный зал Керамхолл на ул.Полярная, 12 или пр-т Московский, 17 там представлены хорошие к-ции плитки Tubadzin, Paradyz ceramica ну и Intercerama - это все то чего нет в Агромате! Также если будет время и желание посмотреть сантехнику Colombo, Roca и Ferro заедьте на выставку в Гермес ул.Николая Василенко, 2. В эпицентре и леруа увы ценой не помогу тк они на свои эксклюзивные к-ции не дают никаких условий и скидок, а продают все по акциям.
Также когда подойдет время к выбору паркет доски, ламината и дверей сориентирую Вас куда ехать и у кого какой ассортимент.
Как определитесь пишите в личку или звоните 0шесть76ноль76шесть46 Павел, чем смогу помогу!)Удачи!
Зина с магазина• 13 октября 2014
Ответ дляРусалка на ветвях
Атем ми теж зразу дивились, потім подивилась як у сусідів напольна плитка витерлась, а у других глянець паутиною пішов. вмрішили не ризикувати. але ціна в них підкупляла.
ми на кухню взяли чешську - коса, крива,горбата ще й колоті пару плиток попалось. для себе зробила вивод плитку брать тільки іспанію, можна не дорогу але іспанія
Русалка на ветвях
• 13 октября 2014
Ответ дляpaulit
Дякую!
3@йk@• 13 октября 2014
Ответ дляРусалка на ветвях
На Булаховского.
Зайдите на форум сайта СтроимДом, там есть люди которые поделятся с вами скидкой на Агромат, до 30-40%.
Была удивлена, что большинство наших плиточных магазинов посредники Агромата.
Купили в Агромате плитку - не хватило.Чтобы докупить обзванивала магазинов 12 по всей Украине, каждый третий спрашивал, или звонила в Агромат. Потом выяснила, что они просто посредники со скидкой.
А в принципе ассортимент отличается незначительно.
Русалка на ветвях
• 13 октября 2014
Ответ дляЗина с магазина
Будемо дивитись сьогодні іспанську!) Спасибі Вам за допомогу!
кружкаЭсмарха• 13 октября 2014
Мы были в Агромате на Булаховского... космос
. Если Вы смотрели на Атем, то Вам явно в Агромат не надо, уж очень ценовая категория разная.Едьте лучше в Эпицентр.
Русалка на ветвях
• 13 октября 2014
Ответ дляДевушка Прасковья
В епіцентрі буваємо щотижня) Поки що безрезультативно
Зина с магазина• 13 октября 2014
Ответ дляРусалка на ветвях

нема за що я від чистого серцяа,самі только ремонт закінчуємо, слава богу позаді вибір плитки. скільки магазинів обїздили, достойний уваги агромта на булах. і епіцентр на позняках.
Зина с магазина• 13 октября 2014
Ответ дляДевушка Прасковья
Чому ви так кажете? В Атемі просто зараз дуже яскраві колекції,декор, дизан , плитка дуже підкупляє кольрами. а от якість (судячи з відгуків моїх сусідів) не дуже.
геть реально вибрати від 250 до 300 гривен за квдарат нормлаьну плитку. рівну, з ріномірно-им кольором
Зина с магазина• 13 октября 2014
Мені ще залишилось вибрати кухонний фартух на кухню. не знаю як це пережить і натсроїть себе знову їхати в магазин, уже оскома від вибору всього
але тим шо вибрала у ванну, на балкон,задоволена. напольна кухонна плитка (чешська ) ужас,де мої очі були коли я її вибирала.
Зина с магазина• 13 октября 2014
Ответ дляРусалка на ветвях
якшо вибрете ,відпишіться , бажаю вам легкості в цьому не легкому ділі

3@йk@• 13 октября 2014
Ответ дляРусалка на ветвях
тот же Китай, но качеством лучше.
Украинская и Эпицентровская (экслюзив) жутко кривая, прямо волны. Тут лучше говорить с мастером.
3@йk@• 13 октября 2014
Ответ дляДевушка Прасковья
В Агромате есть и Атем.
Зина с магазина• 13 октября 2014
Ответ для3@йk@
тот же Китай, но качеством лучше.
Кстаті китайська тоже є красива,згідна з вами, на рахунок яякості, не скажу, незнаю.
Зина с магазина• 13 октября 2014
Ответ для3@йk@
В Агромате есть и Атем.
Є,але ціна вища. сама дешева ціна атему на лівобрережці їх фірм. магазин
кружкаЭсмарха• 13 октября 2014
Ответ дляЗина с магазина
я так говорю, потому, что качество и цена у Атема гораздо ниже, чем у плитки из Агромата. Не спорю, может там коллекции и симпатичные, но качество