Мамусі- як ви вважаете- яка тара для молочної продукцїї та соків - краща для здоров,я- скляні бутилочки чи коробки численні за формою та дизайном?
скло- легко бьється, важче, не дуже зручне, а картонна тара - як я читала- теж має свої вади- пишуть що вона обробляється хімією для того щоб зберігалося усе довше .
Девочки в какой таре вы предпочитаете брать деткам пюре детское? в стекле или картоне? я просто смотрю реально дешевле брать в тетрапак. а качество не хуже. (на мой взгляд)
Результат:
вже голосів:
14 (82.35%)
в стекле
3 (17.65%)
в тетрапак
Помеха справа• 16 октября 2014
Крім того картонна тара тримається за рашунок клеїв... я за скло, хоча це не зручно...
первый комент(на украинском языке) прочитала и решила вот спросить именно про пюре. соки беру только с трубочкой в тетрапак потому что удобно как и молоко, а вот пюре интересно
всі молочні продукти соки та пюре як для маляти, так і для себе купую в картонних упаковках тетра пак.
По-перше, мені так зручніше носити, бо скляна пляшка може дійсно побитися, навіть маленький шматочок скла, непомітний на перший погляд, може відколотися й потрапити в їжу.
По-дргуе, моя дитина вже достатньо доросла й дуже полюбляє пити з трубочки, а мені подобається, що це безпечно, навіть на прогулянці. Упаковка чиста й одноразова, а значить моя дитина буде вживати чистий і корисний продукт.
Щодо обробки упаковки хімією, то це поширений міф з інтернету, старий погляд на нові корисні речи для життя.
Якщо Вам дійсно цікаво дізнатися про упаковку картонну для продуктів, то почитайте спеціалізовані статті про це.
спасибо за ответы. я пока присмотрела себе пюре в тетрапак. цена очень устраивает да и качество хорошее.
Ответ дляverunya@
спасибо за ссылочку, все почитала. интересно. буду брать спокойно продукцию в тетрапак
Ответ дляAngely
я беру только в тетрапак. свет не проникает , кислород тоже. также процесс обработки щадящее нежели в стекле и соответственно больше витаминов остается. так что я за тетрапак
а что если в баночки проникает свет то там уже совсем нет витаминов? тоесть практически мертвый продукт?