Слава Українi• 17 октября 2014

ВІдправити посилку в Крим чим?

Дівчата ,таке запитання ,хочу відправити посилку в крим,яка служба доставки ще відправляє туди посилки?
автор Слава Українi • 17 октября 2014
І якщо не вийде відправити як можна повернути людині гроші

Tanjushkin• 17 октября 2014
Я отправляла Ин-Таймом, но это было недели 2-3 назад
yuliyann• 17 октября 2014
интайм
Werun4ik• 17 октября 2014
если не получится отправить - мне можете скинуть гривны на карту приватбанка , а я отдам наличными рублями или на росс. банк переброшу (конечно предварительно договорившись с Вашим клиентом). Я в Симферополе.
Я в дамках• 17 октября 2014
Сейчас вроде бы только Интайм возобновил отправки в (из) Крыма. А деньгт вернуть можно через перевод ’Золотая корона’
автор Слава Українi • 17 октября 2014
Ответ дляyuliyann
интайм
інтайм вже не приймає посилка в крим...
Незнаю що робити ,дівчина зробила замовлення місяць тому ,тепер сижу думаю як відправити і чим
автор Слава Українi • 17 октября 2014
Ответ дляЯ в дамках
О цей варіант мені підходить,дякую
Миледи• 17 октября 2014
Ответ дляСлава Українi
інтайм вже не приймає посилка в крим...
поездом.
автор Слава Українi • 17 октября 2014
Ответ дляМиледи
поездом.
Зараз запропоную дівчині цей варіант

Чудо-Рыба-кит• 17 октября 2014
Укрпочта, но не все посылки берет, ин-тайм возит, опять таки - проводники)