Чукча Мукча• 20 октября 2014
ГДЗ по Challenges 1
Вчора перерила кучу інету і так і залишилась з носом. Малому задали домашню з англійської, вони працюють по Challenges 1(червона книжка) і там на малюнку була їжа, яку треба було описати. А по малюнку фіг ясно що це. Шукала відповіді, щоб заглянути, що там їхні художники намалювали. Підкажіть будь-ласка, де скачати. Моя нервова система буде дуже вдячна
Чукча Мукча
• 20 октября 2014
Ответ дляМасяняС
пишите в личку если что)))
Та дякую, вже вчора написали,як зрозуміли. То вже просто по гарячому вирішила знайти все-таки ту книжку.