KidstaffСоветчица

Благоуханочка

многодетная семья,трое деток до 7 лет,проезд в поездах -льгота есть?

Девочки подскажите,есть льгота на проезд в поездах для многодет.семей,
20 октября 2014 в 19:23
  • Ответов: 10
Отвечать можно только зарегистрированным пользователям Зарегистрируйтесь на сайте или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации
1 Ishtar
20 октября 2014 в 19:25
для вас должна быть карта киевлянина, если ее нет, нужно оформить
Благоуханочка
(автор)
2 Благоуханочка
(автор)
20 октября 2014 в 19:26 Ответ для Ishtar
Цитата:
для вас должна быть карта киевлянина, если ее нет, нужно оформить
я не Киевская,а что за карта?где оформлять?
3 Ishtar
20 октября 2014 в 19:27
опс, не дочитала, киевлянам проезд в Метро бесплатный (для многодетных)
Благоуханочка
(автор)
4 Благоуханочка
(автор)
20 октября 2014 в 19:27
а ЖД не вкурсе никто?
Фантазерша
5 Фантазерша
20 октября 2014 в 19:28
разве 3 детей приравнивается к многодетной? думала когда 4 детишек и больше
Анонимарик
6 Анонимарик
20 октября 2014 в 19:30
Да позвоните в собес и спросите,делов одна минута
7 katrin_hom
20 октября 2014 в 19:33 Ответ для Фантазерша
Цитата:
разве 3 детей приравнивается к многодетной? думала когда 4 детишек и больше
Да 3 это многодетные...на поезд льгот нет.
Благоуханочка
(автор)
8 Благоуханочка
(автор)
20 октября 2014 в 19:37 Ответ для katrin_hom
Цитата:
Да 3 это многодетные...на поезд льгот нет.
жалко((
Распутница
9 Распутница
20 октября 2014 в 19:46
Tolko prigorod dlya detey iz mnogodetnux cemej besplatno, a tak ge besplatnuj proezd na avtobysu gorod, megorod dalnego sledovaniya.
10 Litorin
20 октября 2014 в 19:52
’Багатодітним сім´ям надаються такі пільги:

1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом
(квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством
(21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім´ї, який
постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково
10,5 кв. метра на сім´ю);

2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними
послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та
вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах
норм, визначених законодавством.

Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за
опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена
сім´ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та
додатково 10,5 кв. метра на сім´ю;

3) 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі
рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо
відповідні будинки не мають центрального опалення;

4) позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна
плата за користування квартирним телефоном встановлюється у
розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.

Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати),
комунальними послугами та вартості палива, передбачені пунктами
1-3 частини третьої цієї статті, надаються багатодітним сім´ям
незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:

1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;

2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних
та комунальних закладах охорони здоров´я із залученням необхідних
спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;

3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних
закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;

4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського
транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального
користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним
транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і
міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та
міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;

5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку
відповідно до Закону України ’Про оздоровлення та відпочинок
дітей’ ( 375-17 ).

Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні
посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі
посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України’;
Тема закрыта