Зарядка для хачапури• 29 октября 2014

У кого чоловік ревнивий?

Я в шоці!було таке,що готова була розірвати шлюб!Я Ніколи йому не зраджувала!чесно!І з роботи шпигує за мною,ну звісно нічого не може побачити,його любима фраза "нашо ти підмальовуєшся?для когось?".Блін,реально дістало!аргументує це так"А МЕНІ КАЗАЛИ".йому 33роки,боротися є смисл?пі.сі. До весілля я натерпілася,він зраджував 3 роки,після весілля ні(вроді).
Живчик-счастливчик• 29 октября 2014
ото ж потому что у самого рыльце в пушку потому и подозревает, к сожалению это патология, не знаю ревнивцев, которые перевоспитались... смиритесь и подшучивайте над ним

Колхозница• 29 октября 2014
Не думаю что штамп в паспорте людей меняет. По теме, может он вас по себе судит, или надеется вас поймать, что бы свои поступки оправдать.
автор Зарядка для хачапури • 29 октября 2014
Я не маю права вдягнути каблуки(тільки з ним)але ми нікуди не ходимо!духів не купую,бо якось купила пробник,і кинула в сумку,то я мала такий скандал!помади теж не маю...і говорити що це нормальні жіночі реці,марно!
Меряно-перемеряно• 29 октября 2014
сочувствую вам,средний век какой-то((
До речі,з роботи теж пішла,бо йому ’КАЗАЛИ’що я когось маю,але я і близько в голові не мала!пройшло вже 2 роки,а він далі а мені ’КАЗАЛИ’....вже думала завести когось,щоб хоть обідно не було!
Веселуха Муха• 29 октября 2014
У меня очень ревнивый,я вас так понимаю.дня не проходит,чтобы он не спросил:ну кто тебя сегодня подводит?у меня не может быть знакомых мужчин,одеваться тоже только если иду с ним.очень тяжко,но помимо этого он у меня еще и эгоист,требователен и придирчиво,поэтому ревность на фоне всего-мелочь.
Марафетчица• 29 октября 2014
а ви на нього компромат шукайте, бажано більш настирно, ніж він на вас. може багато нового один про одного почуєте
Разумная Губка• 29 октября 2014
Думала, что мой ревнивый, но почитав, поняла, что просто очень подозрительный - должен все знать, где я была, с кем разговаривала по телефону и т.д. А вот насчет юбок и помад - свобода, только я ей не пользуюсь))