Научительница• 01 ноября 2014
Прийшла курточка з діркою,що робити?
Ось і у мене виникла неприємна ситуація з продавцем.
Купила я Б\у курточку .В переписці питалася у продавця які є дефекти ,на що отримала відповідь ,що ніяких!
Отримала я куртку ,а то повний жах .На рукавах потертості і на одному дірка .ззаду і спереду на животі теж потертості ,біля кишені невеличкий проріз ,замок без хлястика за який защіпають.Написала продавцю про дефекти і тут виявилось що куртка не її ,а сестри вона тільки допомагала продати .Спочатку погодилася на повернення і написала адресу і прізвище сестри.Куртку я купляла для племінника ,тому назад її відправляла сестра , але від мого імені.Продпвець ввечері написала тел № сестри і сказала вирішувати знею всі питання.На сайт я зайшла тільки наступного дня щоб додати ще фото дефектів ,тодіж і передзвонила власниці куртки .у відповідь отримала купу бруду і звинувачень,що я сама порізала куртку ,і за такі гроші хочу ідеальний товар!На що я їй відповіла що ніхто не каже про ідеальний стан і про катишки я вас не питала, а спитала про дефекти ,бо розумію що річ за 40грн не може бути ідеальною,але продавати з дірками і відламаним замком це вже занадто!!!Я ж питала ЯКІ Є ДЕФЕКТИ?? невже важко було відповісти!!!!
я вже писала що ідеального стану я не чекала,але дірок на куртці я теж не чекала .Ви самі написали, що куртка не ваша і ви не бачили її стан перед продажем .якби побачили ,то думаю, що передумалиб її продавати. .Куртку я відправила попрошу повернути гроші за неї.
на це отримала відповідь,що куртки в неї нема "я незнаю куда вы её отправили у меня куртки нет я вам дала номер хозяйки"
Гроші я перераховувала на картку чоловіка продавця .
Вся переписка в мене є ,можу викласти.
Коко На Страже• 01 ноября 2014
Я б за 40 грн. бОльшего и не ожидала. Это цена одежды для двора и дачи, ИМХО...
Сигарный шланг• 01 ноября 2014
такое кто то еще продает???? только в мусор.
сочувствую вам Автор, давайте продавца, сейчас ей свет будет не мил
Strekozka iz ZP• 01 ноября 2014
Подарите ей на лекарства эти 40 грн ( такой ущербной личности они пригодятся:(
Сигарный шланг• 01 ноября 2014
Ответ дляКоко На Страже
дело ведь не в деньгах, а в обмане. сказал продавец, что нет дефектов, может Автор нашла б за 40грн старенькую, но ЦЕЛЕНЬКУЮ.
разницу ощущаете?
БЦАшка• 01 ноября 2014
яка різниця скільки коштує товар,хоч 10 грн, треба чесно описувати річ в повідомленнях, якби вона написала про дірки покупець міг відмовитись від куртки.
Научительница
• 01 ноября 2014
Ответ дляСигарный шланг
разницу ощущаете?
Так ,саме так, справа в обмані! Я не сподівалася на нову ,ідеальну річ, але і тряпки теж не сподівалась
Спочатку продавець погодилась на повернення ,а потім мене відправила вияснювати всі деталі до власниці куртки по телефону!
Сигарный шланг• 01 ноября 2014
Ответ дляНаучительница
давайте ссылку на продавца
вас добавили в покупатели?
Научительница
• 01 ноября 2014
Ответ дляБЦАшка
Саме так!
Гореотума• 01 ноября 2014
ну, 40 грн. і є 40 грн. що ви хотіли за такі гроші. викиньте і забудьте.
думаю, грошей вам ніхто не верне. Пересилки дорожче куртки.
Научительница
• 01 ноября 2014
Ответ дляСигарный шланг
давайте ссылку на продавца
вас добавили в покупатели?
так в покупці додала,але я вже в чорному списку,бо намагалась якось сама вирішити це питання.
Научительница
• 01 ноября 2014
Ось частина переписки з пошти
наталья зол
извените я неви дела дефектов меня попросила сестра продать прнислла два фото я вам верну деньги напешите номер карты куда перечислить а вы отошлите куртку назат за ваш счет полтавская обл город кременчуг новапочта отделение № 9
отправте наложеным платежом
28 октября 2014 23:43
nionatali
Ось № картки 5168 7420
НП не буду відправляти ,бо тоді навіщо взагалі її відправляти якщо доставка буде 25грн.Пишіть адресу для укрпошти .
29 октября 2014 09:50
наталья зол
ПР-Т 50 РОКІВ ЖОВТНЯ М. КРЕМЕНЧУК ІНДЕКС 39610 ВАТУЛЯ ЛЮДМИЛА МИКОЛАЄВНА Т 80973467033 когда отправите напишите номер посылки я перечислю деньги
29 октября 2014 18:24
номер телефона хозяйки куртки 0973467033(Люда). Свяжитесь с ней для решения вопроса.
30 октября 2014 14:22
nionatali
Додала ще 4 фото .куртку купляла у вас ,гроші перераховувала на вашу картку чи на картку чоловіка ,то прошу нести відповідальність за товар!
30 октября 2014 16:25
№ 7600602957791 відправила
31 октября 2014 09:45
Чекаю на оплату.Попрошу не морозитись,так ніби нічого не трапилось!
31 октября 2014 14:21
що навіть не бажаєте заходити почитати повідомлення???
Значить буду писати в гостьовій.
Пользователь наталья зол внес Вас в черный список
наталья зол
отправте наложеным платежом
28 октября 2014 23:43
nionatali
Ось № картки 5168 7420
29 октября 2014 09:50
наталья зол
29 октября 2014 18:24
30 октября 2014 14:22
nionatali
30 октября 2014 16:25
№ 7600602957791 відправила
31 октября 2014 09:45
31 октября 2014 14:21
Значить буду писати в гостьовій.
Научительница
• 01 ноября 2014
Ответ дляГореотума
Так справа в тому що я її вже відправила Укрпоштою ,бо продавець написала адресу,а тепер морозиться і звинувачує мене ,а потім і пошту що ми самі пошкодили куртку!
Справа не в сумі ,а в порядності продавця!!! Хочу застерегти від таких продавців!
Добро с Кулаками• 01 ноября 2014
продавейц гад.40 грн это тоже деньги.если такие багатые ,то подарите покупателю.
Научительница
• 01 ноября 2014
ще раз її гостьова
https://www.kidstaff.com.ua/user-626396.html
і її сторінка
https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-626396.htm...
і її сторінка