Майская киска• 02 ноября 2014

Вища математика

Може хтоось розбирається. Аналітична геометрія (1 курс). Дано рівняння двох сторін АВ: 4х+у+1=0 і АС:х-2у-2=0, а також точку перетину медіан М (2,4) Знайти: 1. рівняння третьої сторони 2. відстань від точки В до прямої АС 3. кут В в радіанах з точністю до двох знаків 4. точку перетину висот трикутника. Буду дуже вдячна
Печенюшка• 02 ноября 2014
http://www.e-learning.com.ua/2014/10/photomath.htm... может поможет

Смешнюча• 02 ноября 2014
Капец..задала вашу задачу гуглю и чо написал:
Ваш клиент выдал неправильный или незаконную просьбу. Вот и все, что мы знаем.
СовНарКом• 02 ноября 2014
Девочки решения задач стоят деньги. Почему, так любите шару?
Светилка• 02 ноября 2014
У вас условие не совсем корректное, проверте, правильно ли написали.
Если Вам до завтра не горит, скинте в ЛС точное условие, я завтра Вам помогу, сейчас чуть занята
автор Майская киска • 02 ноября 2014
Ответ дляПеченюшка
Боюсь, що таке йому не підсилу
автор Майская киска • 02 ноября 2014
Ответ дляСовНарКом
А Ви не любите?! Просто я відгукуюсь на допомогу, може й тут є добрі серця
автор Майская киска • 02 ноября 2014
Ответ дляСветилка
Так було задано. Хоча я розумію, що 1 і -2 треба перенести за дорівнює

raksha79• 02 ноября 2014
Часть решения, не знаю видно или нет.
автор Майская киска • 03 ноября 2014
Ответ дляraksha79
Часть решения, не знаю видно или нет.
Спасибо