smile-ik• 05 ноября 2014

Була вчора на концерті "Тріоди"

Хочу поділитися враженнями. :-)

Які ж вони молодці! Які голоси!!! Мурашки шкірою бігали від першої ноти до останньої... Усе виконували наживо - ніякої "фанери", багато пісень - акапелло. Кілька пісень ( і мою улюблену - "Ой, чий то кінь стоїть") співали разом із залом.

Андрій розповідав багато історій з їхнього студентського життя (як вночі співали "Ніч яка місячна" під гуртожитком коханій дівчині Сашка, і до них викликали міліцію, та ще й наступного дня в інституті дали догану за порушення порядку).

Володя задавав тональність хлопцям перед виконанням акапелло. А Сашко просто вразив щирістю і незабутньою посмішкою (він вів концерт).

Хлопці дякували усім, хто підтримував їх за часів "Х-фактору".

Зараз гурт гастролює містами України. Якщо буде у вас - неодмінно йдіть на концерт: ви зарядитесь хвилею позитиву і отримаєте, як я, естетичну насолоду.

Кілька аматорських відео. Одразу перепрошую за якість: знімала мобільним з 1-го ряду - обличчя хлопців засвітило прожектором. Але на якість співу це ніяк не вплинуло. :-)

https://www.facebook.com/video.php?v=1025335660813...

https://

с_переулочк­а• 05 ноября 2014
я до сих пор не понимаю, как они не выиграли в пр году!
Очень нравится, как они поют, тоже, до мурашек!

автор smile-ik • 05 ноября 2014
Ответ дляс_переулочк­а
Так, я теж була розчарована результатами голосування. Хтозна, чи Порядинський займатиметься музикою далі, а ці хлопці - готові професіонали.
Наживо вони звучать ще крутіше, ніж по телевізору. Таке дивне відчуття: у мене на обличчі посмішка аж до вух, а на очах виступають сльози...
автор smile-ik • 05 ноября 2014
’Ой, верше мій, верше’

автор smile-ik • 05 ноября 2014
https:/com/watch?v=LpDe_GgWwew&feature=youtu.be/www.youtube