Хочу поділитися враженнями. :-)
Які ж вони молодці! Які голоси!!! Мурашки шкірою бігали від першої ноти до останньої... Усе виконували наживо - ніякої "фанери", багато пісень - акапелло. Кілька пісень ( і мою улюблену - "Ой, чий то кінь стоїть") співали разом із залом.
Андрій розповідав багато історій з їхнього студентського життя (як вночі співали "Ніч яка місячна" під гуртожитком коханій дівчині Сашка, і до них викликали міліцію, та ще й наступного дня в інституті дали догану за порушення порядку).
Володя задавав тональність хлопцям перед виконанням акапелло. А Сашко просто вразив щирістю і незабутньою посмішкою (він вів концерт).
Хлопці дякували усім, хто підтримував їх за часів "Х-фактору".
Зараз гурт гастролює містами України. Якщо буде у вас - неодмінно йдіть на концерт: ви зарядитесь хвилею позитиву і отримаєте, як я, естетичну насолоду.
Кілька аматорських відео. Одразу перепрошую за якість: знімала мобільним з 1-го ряду - обличчя хлопців засвітило прожектором. Але на якість співу це ніяк не вплинуло. :-)
https://
с_переулочка• 05 ноября 2014
я до сих пор не понимаю, как они не выиграли в пр году!
Очень нравится, как они поют, тоже, до мурашек!
Ответ дляс_переулочка
Так, я теж була розчарована результатами голосування. Хтозна, чи Порядинський займатиметься музикою далі, а ці хлопці - готові професіонали.
Наживо вони звучать ще крутіше, ніж по телевізору. Таке дивне відчуття: у мене на обличчі посмішка аж до вух, а на очах виступають сльози...