ТыЧиНеТЫ• 05 ноября 2014
Допоможіть вивести на чисту воду аферистів !!!!!!
Подруга хоче купити коляску стоккі ,шукала і натрапила на оголошення ,сума не маленьке 5,500 тис грн,продавець стверджує що фото її реальні,але я попросила подругу не спішити ,я посиділа порилась і знайшла ці фото (які продавець стверджував що вони її реальні) в іншому оголошенні але в Россії,продавець наложним не працює,лише повною оплатою,коли я попросила зустрітись щоб оглянути коляску ,мені написали пішла на х..й
Я зразу зрозуміла що тут щось не так,подругу застерегла від покупки,але як застерегти покупців щоб не повелись на дане оголошення,адже воно досі активне(
Ось оголошення продавця
а ось оголошення з Росії
Хіба вони не ідентичні?
Ось оголошення продавця
а ось оголошення з Росії
Хіба вони не ідентичні?
ТыЧиНеТЫ
• 05 ноября 2014
от що мені скинули 5168 7572 4020 6773 Никитчук Елена Валерьевна это по поводу коляски Stokke вы интересовались,кто то заблокировал объявление наше
от сволочі
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
Ответ дляТыЧиНеТЫ
от сволочі,вже зрозуміли що тут щось не так і видалили все..буду чекати від вас компромату
никто не перезвонил, меня на сландо заблокировал и удалил объявление.от так.
ТыЧиНеТЫ
• 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
я зразу зрозуміла ,що це аферисти