Аноним• 05 февраля 2013
Допоможіть оцінити ступінь атопічного дерматиту
Пишу анонімно, дитина не моя. В лікаря батьки
були лише раз, виписали гормональну мазь. І все. Надіються що "переросте", а я кіпішую вже не вперше і тут, і на форумі. Я мама алергіка(((
Поділіться досвідом - стадія серйозна?
Я не можу спокійно дивитись на дитину, допоможіть!
були лише раз, виписали гормональну мазь. І все. Надіються що "переросте", а я кіпішую вже не вперше і тут, і на форумі. Я мама алергіка((( Поділіться досвідом - стадія серйозна?
Аноним• 05 февраля 2013
Главное вывести аллерген из организма и предотвратить его поступление в дальнейшем, а мазью дело не решить, щечка заживет, но но на долго ли?
Аноним• 05 февраля 2013
Баба -Яга против гормональной мази.В крайнем случаи-Элидел или Цикапласт от ЛарошПозе.а вообще не слушайте меня-лучше к толковому врачу.
У меня есть дитенок.ему ничего не помогало(даже то что написала выше),я ему делала крем индивидуально-стало полегче(это не в качестве рекламы.да и делать не буду),но хорошего врача ищите,а то диета и поиск аллергена само-собой,но эстетика тоже важна,тем более,что скорее всего мешает детю эта гадость.
В семье ребенка кто-нить болеет псориазом или экземой?(имеется ввидк и бабушки-дедушки с обеих сторон)
Аноним• 05 февраля 2013
Ответ дляАноним
такое обильное мокнутие только от еды. Кормят, наверное, всякой дрянью, молоком и яйцами
Аноним
• 05 февраля 2013
Ответ дляАноним
Така ситуація вже 4 місяці
Лікар зробив формальне призначення, я читала по форумах, що потррібно корегувати харчування, щось там робити з печінкою, підшлунковою і т.д. Того всього немає(
Знаю, що коли організм не справляється з алергеном - приходить бронхіальна астма.
Аноним• 05 февраля 2013
Ответ дляАноним
у нас точно такие щеки были от яблок, зеленых! с родной дачи ((
Аноним
• 05 февраля 2013
Псоріазу, екземи не було, дитина на ГВ, а мама яйця точно їсть, за решту продуктів не знаю
Аноним• 05 февраля 2013
як Вам сказати-серйозна чи ні, мокнутіі в дитини є?в моєї був таких жаливий атопічний дерматит, що до півтора року не могли ввести прикорм. потім полегшало. лікували тільки гормональними мазями, нічого більше не допомагало, ні дієта, ні спецхарчування....дуже добре зволожувати шкіру дитині, якщо нема мокнутіі. а ці блямби-сухі. Буодерма є для атопічної шкіри, Авен Сікальфат, купати дитину спеціальним гелем для атопічної шкіри-у нас була Біодерма.Мастити Топікремом. можна, якщо боїться мама гормональні мазі, спробувати Судокрем, але нам він допомагав тільки пілся лікування гормональними мазями. і дієта, звичайно...
Аноним
• 05 февраля 2013
Ответ дляАноним
Знаю дівчинку, якій залишили лише 4 продукти дозволені, в тому числі яблука, а дитина мучилась страшенно. Алергеном також виявились яблука зелені.
Галябалована• 05 февраля 2013
В мене в дочки таке було, згадала. Коли зуби лізлі постоянно чухала, но як зуби всі вилізли, пройшло, ми не алергіки. У нас будо біля вушок.
Аноним• 05 февраля 2013
ага, переросте, в астму.... якщо кормити алергенами, а мокнущу шкіру пичкувати гормонами, то можна дорости до обструкції а потім і астмочка не за горами. А що ж обмежувати дитинку? не дати йогуртика чи конфетки чи мандарінчика, чи чудової манної кашки, блять, на молочці...
. успокойтесь и не вмешивайтесь, у них голова на плечах, я тоже так билась со знакомыми, ребенок ’течет’, чешеться, а ему выпечку домашнюю, овсяночку диетическую, йогурты домашние.... фрукты по сезону. Жалко малыша, но часто малыши так мучаются и действительно перерастают....
Аноним• 05 февраля 2013
Ответ дляАноним
Така ситуація вже 4 місяці
нас тоже врач предупреждала об астме, сидели на жесткой диете, пока обнаружили что сыпет на яблоки, налаживали стул (бактерии, ферменты), ну и белый уголь для выведения, ну и крем на кожу. после того как исключили все аллергены (у нас были томат яйца и ЯБЛОКИ!
), прошло около 2 лет и я начала вводить микродозы, теперь нам можно все!
Скай ОМалли• 05 февраля 2013
очень не многие родители реально готовы искать аллергены и садить малыша(и себя) на жесткачь. Но результаты - потрясающие, даже в тяжелых случаях, а в не тяжелых, я просто молчу....
Аноним
• 05 февраля 2013
Ответ дляАноним
Я не знаю що таке ’мокнутіі’, не бачила дитини місяць, не можу оцінити стан.
Мама по ходу ще не дуже того всього боїться,зате я перестрашена, і бубоню постійно
, ’до неприличия’.
Мазі гормональної також не боїться. у мене після тої мазі майже істерика - ну я розумію, коли нічого не допомагає, але щоб так зразу
, ’до неприличия’. Мазі гормональної також не боїться. у мене після тої мазі майже істерика - ну я розумію, коли нічого не допомагає, але щоб так зразу
Аноним• 05 февраля 2013
Я бы убрала гормональные мази! У меня малая была жутким аллергиком до двух лет , спасались мазью Гордеева ( только в гос аптеках) , ну и лечим кишечник, симбитер не помогает так два захода , нам вообще пришлось поливалентнымбактериофагом флору кишечника убивать и несколько раз симбитер заселяли , помогло! Все остальное было до одного места ((( и меняли питание ну и столько всего не перечислить нашли нормального доктора и он вот этим нас вытянул , правда у малой еще роса на ранках выступала ((
Аноним• 05 февраля 2013
Мазь гардеева кстати стоит не дорого как все эти нововведенные по 260 грн
Воробішечек• 05 февраля 2013
у нас был АД на ногах-помогала только горм.мазь с топикремом 1:2.Ближе к году прошел.