Тепличная• 11 ноября 2014
Як заплатить на аліекспрес?
Є тільки зарплатна картка Maestro. Як за допомогою неї сьогодні оплатить покупку на алі? Якось це можливо чи ні? Чи є якісь інші способи оплати?
Тепличная
• 11 ноября 2014
Пишуть отаке : Коммерческие и расчётные карты на данным момент не поддерживаются.
Тепличная
• 11 ноября 2014
І що таке Код CVV/CVC: ? Де його прочитати на кратці, підкажіть будь ласка
Повелитель интернета• 11 ноября 2014
кружкаЭсмарха• 11 ноября 2014
Ответ дляТепличная
Код CVV/CVC це на звортнiй сторонi номер 7 цифр, останнi 3 це Код CVV/CVC
кружкаЭсмарха• 11 ноября 2014
Ответ дляТепличная
В мене теж таке пише, не розумiю чому, минулий раз оплачувала цiею карткою, i все було ок