Аноним• 07 февраля 2013

Кто с Тернополя? посоветуйте хороший садик

Липка-прилипка• 07 февраля 2013
Тернополь большой, где именно живете?

Аноним• 07 февраля 2013
я також послухаю актуально)
автор Аноним • 07 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
Тернополь большой, где именно живете?
центр, рынок)
Липка-прилипка• 07 февраля 2013
ну там ментовский садик есть, вроде хвалят. Я не в курсе. Жила на Схидному, теперь на Дружбе.
Аноним• 07 февраля 2013
і якщо можна пораду на рахунок масиву біля 6 магазину і парку слави)
автор Аноним • 07 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
а на дружбе есть хороший? я там раньше жила, может снова буду там жить
автор Аноним • 07 февраля 2013
хотелось бы поподробней про ментовской
014comua• 07 февраля 2013
А де Ви живете?
Ми ходимо на БАМі, садіком не дуже задоволені - групи переповнені, за дітьми, правда, дивляться, але в основному не звертають увагу на такий дрібязок, як плач дитини - сама була свідком кілька разів. як дитина з групи впала, розплакалась, а вихователька навіть не підійшла до неї - вставай каже. І все!
Моя дитина теж не адаптувалася в групі, бо часто хворіла, тому в садік не ходила, тепер навіть в туалет попроситися в садочку не може - боїться, терпить цілий день!!!

Загалом. якби була можливість змінити садок. я б поміняла.
Кажуть, у центрі гарний садочок.
Ще є приватний, де мало діток і режим ’щадящий’. Коштує 1500 в місяць.

Монтесорі є на Східному. Дорого, класно, але хіба що на тимчасово, осікльки дитина звикає до відсутності строгих вимог, правил, режиму іт.д. В школі(так кажуть психологи) буде важко.

А взагалі в нас так звикли, що за хабар до твоєї дитини будуть відноситися так, як би тобі хотілося... Подружка розказувала про зміну ставлення до своєї дитини після регулярної доплати в 100 грн. щомісяця до ЗП вихователів. Ось так...
Аноним• 07 февраля 2013
Ответ для014comua
А де Ви живете?

Кажуть, у центрі гарний садочок.

а який в центрі де?

Аноним• 07 февраля 2013
Приватний садочок в центрі за Драмтеатром ) - супер задоволені!!!
014comua• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
а який в центрі де?
25, по-моєму.
Знайома нотаріус туди водить, задоволена дуже. в групі 23-25 чол. дитина ходить з задоволенням
014comua• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
а приватний в місць 1500 коштує, так як я і писала?
Липка-прилипка• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
на Дружбе много хороших садиков, возле меня 4. Возле хлебзавода, 19,35 и 37. Все хвалят.
Аноним• 08 февраля 2013
Ответ для014comua
в день 75грн, в групі 12-14 діток, ходить по 5-8 діток в день
харчування на вищому рівні, іграшки, ліжечка - все новеньке та дороге, якісне
А найбільше ми задоволені вихователями, нянями, поварами - всі безподобні люди