Надежда наш компас• 14 ноября 2014
Позовна заява про розірвання шлюбу.
Девочки, всем привет :)
Где найти ´свежий´ образец заявления?
И ещё мне по телефону сказали, что его подают по месту прописки ответчика.
А если я, например, незнаю, где он сейчас прописан? Бред.
Буду очень благодарна за ответы! :)
Где найти ´свежий´ образец заявления?
Буду очень благодарна за ответы! :)
Надежда наш компас
• 14 ноября 2014
Ответ дляЗяблик протестант
Якщо у вас э діти, то суд може бути по місцю вашоі прописки
Так, діти є.
Зяблик протестант• 14 ноября 2014
Ось беріть і уточняйте цей момент. За заяву не скажу мені адвокат складала
Морская свинка• 14 ноября 2014
Позови про стягнення аліментів, про визнання батьківства відповідача, позови, що виникають з трудових правовідносин, можуть пред´являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача.
9. Позови до відповідача, місце реєстрації проживання або перебування якого невідоме, пред´являються за місцезнаходженням майна відповідача чи за останнім відомим зареєстрованим його місцем проживання або перебування чи постійного його заняття (роботи).
10. Позови до відповідача, який не має в Україні місця проживання чи перебування, можуть пред´являтися за місцезнаходженням його майна або за останнім відомим зареєстрованим місцем його проживання чи перебування в Україні.
Слухи-руки не распускаю• 14 ноября 2014
Напишите свой электронный адрес сброшу вам свое, подала 23октября, 24 ноября суд, скачала в сети, вставила свои данные, оплатила 243 гривны, квитанция на сайте Судова влада уже готовая. Пришла повестка и сказано, что составлено верно и розпочато справу. Прописаны в одном районе, но позов только на расторжение брака, если алименты и раздел имущества, то это лучше с адвокатом. Можете обращаться в суд по своей прописке, но должны указать адрес проживания ответчика.
Я тут Живу• 14 ноября 2014
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
и мне можно