Леди Г• 14 ноября 2014

перевод грошей з банку ощад на приват

Дівчата які реквізити потрібно, для переводу з ощадбанку на кридитку приват?
Балаболка• 14 ноября 2014
переводила через интернет банкинг только по номеру карты

Голубец• 14 ноября 2014
https://www.portmone.com.ua/r3/uk/oschadnybank-per... только данные от сроке Вашей карты и три цифры с обратной стороны никому не давайте. это лишь,если сами хотите сделать перевод
ПриватБанк• 14 ноября 2014
Добрый вечер!
Предоставляем Вам реквизиты ПриватБанка необходимые для перевода средств с другого украинского банка.
К/С: 32009100400 в УНБУ в Днепропетровской области
МФО: 305299
ЕГРПОУ: 14360570
ИНН: 143605704021
В назначении платежа необходима указывать номер карты получателя, ФИО и ИНН.
Детальнее ознакомиться с информацией, можно перейдя по ссылке http://privatbank.ua/about/contacts/.

С уважением, ПриватБанк.
автор Леди Г • 14 ноября 2014
Ответ дляПриватБанк
Добрый вечер!
МФО: 305299
ЕГРПОУ: 14360570
ИНН: 143605704021

С уважением, ПриватБанк.
мене просять вказати термін дії картки, я так розумію це розвод?
ПриватБанк• 15 ноября 2014
Ответ дляЛеди Г
Добрий день!
Випадки шахрайства, на жаль, мають місце в наш неспокійний час. Як всередині банку так і за його межами ми дотримуємося політики нульової терпимості до шахрайства і використовуємо весь арсенал заходів для запобігання крадіжки коштів наших клієнтів. Але схеми шахрайства, на жаль, постійно удосконалюються, тому ми просимо всіх наших клієнтів бути дуже уважними при проведенні банківських операцій, щоб не стати жертвами шахраїв.
Ніяких дій в банкоматі, для підтвердження зарахування коштів на Вашу карту / рахунок, проводити не потрібно.
Дозвольте нагадати, що ПриватБанк не робить дзвінки і не відправляє повідомлення, в яких просить клієнтів вказати номер банківської картки, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код Вашої карти, пароль в Приват24. Також будьте пильні, якщо Вас приходять SMS невідомого авторства з проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на другий номер.
Швидше за все, це шахрайство. Не розголошуйте зміст одержаної Вами SMS - повідомлення третім особам.
Рекомендуємо ознайомитися з правилами безпеки на сайті privatbank.ua/safeness/.

З повагою, ПриватБанк.