Простецкая• 08 февраля 2013

Ваше особисте ставлення до української мови, ЧАСТИНА 2.

Потрібна реальна картина.
Результат:
вже голосів: 602
311 (51.66%) За дві державні мови - українську і російську.
291 (48.34%) За одну єдину українську.
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляacteca
а мой празднует,пока еще жив...
как помрут все,тогда и не будете праздновать
надеюсь, что дети и внуки будут помнить и передавать своим детям

сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
а мій дід один, я вже писала, з Сумщини, плювався, коли починали говорити про визвольний характер ВВВ, а другий, западенський, прийшов з війни і сказав, що цій країні служити не буде. Так що людям, що склалаи там голову честь і хвала, а тим, хто це все діло організував і поклав там мільйони життів - ганьба.
100% в нашому селі живе старий чоловік, який брав участь в захоплені якогось великого німецького міста, то він розказував, що мури міста були дуже великі і взяти місто було просто неможливо, так знаєте як вони отримали перемогу? Я просто в шоці! Воїни які йшли останні, вийшли по трупах на самий вершок захисного муру!!! Уявіть скільки людських життів було покладено!!! Для організаторів люди це пушечне мясо, не більше!
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
т.е. Вы хотите оспорить что ВОВ была освободительной?
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
давно ми на ’ви’? )))
Мені попались на очі кадри, як вивозили поранених з окупованої Одеси - грузовиками в море. Про залишені в оточенні і розстріляні загони мовчу. Про організовані переправи через Дніпро чи Волгу не чув лінивий, а штрафбат - це взагалі притча во язицех. Якби не було в СССР такої кількості гарматного м’яса, підтримки ззовні, то невідомо, коли б і як скінчилась ця війна. Якраз тримаю відкритий лінк на фільмі Ігоря Кобрина про ВВВ - впевнена, що дізнаюсь багато цікавого.
Zyabloko• 09 февраля 2013
Ответ дляacteca
Вам донетчане и во сне снятся?:)
Та сняться якісьможе й донетчани, я ж не запитувала звідки такі красені, ну якось не до того було
Насправді мені абсолютно байдуже звідки, аби людина була хороша та принципова:)
Ну, пости в даній темці вже більше ’стёб’ та сарказм:)))З мого боку так однозначно:)))
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляZyabloko
стало помітно, що вас вже трошки ковбасить
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
це питання до Люди, вона вам напевне розкаже позицію свого діда, думаю він краще знав ситуацію. Я впевнена що радянська влада як і мого так і вашого діда за людей не вважала, подивіться фільм штрафбат.
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
я сечас не про власть , она всегда одинаковая и всегда власти глубоко плевать на людей, но от какого большого ума может повернутся язык сказать что ВОВ была НЕ освободительной. А какой же тогда?
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
Влада нас за людей не считает и сейчас,и вообще никогда не считала

сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
давно ми на ’ви’? )))
так це сценарій відомий, він нажаль і має продовдення в теперішній Росії. Підводна лодка Курськ, захоплення НорОсту. А Чечня, а Авган? Це просто жах!
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляacteca
головне щоб ми себе за людей рахували. Моя бабуся, яку свої радянські вивезли в Сибір казала що німці були набагато людяніші ніж свої. Нажаль.
tasol• 09 февраля 2013
вот что пугает в ярой украинизации, что только языком это не ограничится, затем начнут перекраивать историю ’под себя’
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
точно точно посмотрите «Концлагеря. Дорога в ад» Фёдора Стукова Ну прям более человечных и не сыскать на всём белом свете. У меня ШОК!
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
всі історики світу жахаються, що робилось в СССР років десь так із 25 і до 70. Гітлер боровся за чистоту своєї нації і владу в Європі. Своїх він не чіпав. А скільки в СССР рядового люду згинуло просто так не знає ніхто.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
а вСССР не було таборів? чи ви просто не бачили фільмів про них?
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
Почему в будущем времени говорите?
Этот процесс давно запущен, сейчас немного поутихли, но думаете чем Свобода в парламент будет заниматься
Всех нацистских приспешников героизируют и выяснится окончательно, что Украина- родина земледелия
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
с Вами мне не о чем говорить
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Своих- это нацистов?
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
ви в той час жили? Ви бачили що робилося? Конкретно в моїй родині з приходом радянської влади брата моєї бабці розстріляли, сестру вивезли в лагері, бабцю з братом і з мамою і татом вивезли в Сибір, всі решта втікли закордон. От так, а в скількох людей забрали все. От уявіть зараз до Вас прийдуть і заберуть квартиру, машину, ВСЕ! На благо Радянського Союзу! Визволять від всього )))

tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
Почему в будущем времени говорите?
к великому сожалению Вы правы
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
Гітлер вважав Сталіна конкурентом і його метою було цього конкурента прибрати. Для народу, який рятував свою землю від фашизму війна була визвольна, бо вони боролись за своє. А по своїй суті це просто була боротьба за владу у Європі між фашизмом і комунізмом, не більше і не менше. І якщо німецікі вояки знали, чого пішли війною, то наші діти знали тільки те, що треба рятувати свою хату і сім’ю. І рятували.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
с Вами мне не о чем говорить
ви собі можете і не говорити, я від вас приємностей не чекаю.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
Своих- это нацистов?
Ви вважаєте, що в Гімеччині народжувались фашистами і нацистами?
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
я Вам говорю то що бабця розказує. приїхали Війська, погрузили їх в товарні вагони, добре що в загоні що їх забирав був хлопець кавказьської національності, кинув їм на віз буханець хліба, сушені яблука і діжку квашеної капусти, якусь перину. Погрузили їх в товарні вагони! Везли десь 40 діб, тільки вночі, вдень волни стояли в лісах. Людей які вмирали, викидали з вагону на ходу. Бабці було 12 років тоді.
teddyBear• 09 февраля 2013
’то наші діти знали тільки те, що треба рятувати свою хату і сім’ю. І рятували.’
Перепрошую - діДи
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
Вы же тоже в то время не жили? если я ничего не путаю. Т.е. Вы считаете возможным верить своим предкам, а мне значит надо искренне верить ВАШИМ, а не своим? Мой дед был ранен при форсировании Днепра и дошёл до Берлина и у меня в семье хранится бесценное фото где он на фоне развалин Рейстага и ни разу от него я не слышала что всё это было зря и что 9 мая - фуфло. Это кощунство
Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Перепрошую - діДи
Ваш дед ,судя по всему в УПА воевал
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Я ВАМ ГОВОРЮ РЕАЛІЇ МОЄЇ СІМЇ. Рідна сестра моєї бабці, в концлагерах булаблизько 20 років, жила разом з щурами, води було по котики. Це те що я чула, а скільки я не чула. Но моя бабця часто нам розказує про будні в концлагері в Сибіру. Їх вивезли довічно! І ще що мені запамяталося. Смерть Сталіна, всі плачуть як зомбі! Реально зомбі. А мій прадід радіє, появилась надія повернутись. Слава Богу так сталося, вони вернулися в 50-их роках назад.
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
це не мої предки, в мене дякувати Богу всі живі і при здорові памяті. Мій дідо по татові, і бабця по мамі.
Zyabloko• 09 февраля 2013
Ответ дляacteca
Так а причем тут восток?:) Претензии пожалуйста к власти.Собирайте митинги,делайте вторую революцию.Почему вы ничего не делаете,но знаете как надо?
Жодних претензій, лише жаль та співчуття:)