улыбнуло ’прості селяни’ ’мали свій магазин, багато землі’
А скількох тоді задавили в ході прощання... Так а чому дивуватись? Сталін захоплювався гіпнозом та іншими психологічними практиками - цілий штат гвпнотизерів та науковців мав. Все грався з підсвідомістю інших.
спасибо огромущее
у меня два брата живут в Сибири и работают на гос.предприятиях, заработали и на квартиры и на машины. А теперь скажите в Украине на госпредприятии можно заработать на квартиру? ну или не на гос.предприятии?