Слепок стопы• 17 ноября 2014
бажання покупця-закон!?
от цікава ваша думка
я продаю деякі свої речі на різних сайтах. це в основному б\у.
якщо покупець не питаючи нічого про річ зразу мені оплачує на картку. я висилаю цю річ, а він отримавши її почитає писати що річ не підходить по розміру, по стану, по вигляду ,по фасону ітп...і хоче повернути її..
як поступити в даній ситуації??
Афродитушка• 17 ноября 2014
Якщо в оголошенні було вказано, що без повернення, то не приймайте. Якщо ж з поверненням, то мусите прийняти.
Слепок стопы
• 17 ноября 2014
в оголошенні нічого не вказано. але здається всім відомо що річ б\у поверненню не підлягає за вийнятком попередньої домовленості це поперше, а подруге чим людина думає зробивши покупку на 285грн не перепитавши ні за одну річ...
Зоя Жорівна• 17 ноября 2014
Б/у товар обмену не подлежит. Не нравится, не подошло - есть магазины с б/у, та же Хумана -можно померить, но возврата тоже нет!
Мама Чели• 17 ноября 2014
Ответ дляСлепок стопы
вы обязаны дать полное описание товара в объявлении. это правило сайта